Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok külön-külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok külön-külön eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés

2 éve ez az első, hogy a párom nélkül megyek egy szórakozóhelyre barátokkal. Vonattal megyünk a fővárosba, így este megyünk, és reggel jövünk (vonathoz vagyunk kötve).

Páromnak ezzel semmi problémája, de anya elkezdett velem veszekedni, hogy mégis hogy gondolom ezt.

Tudom, nincs hozzá köze, de rosszul esett.


2014. júl. 25. 16:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen, teljesen természetes, hogy a közös programokon felül, ha mind a ketten úgy érzitek, akkor elmenjetek a párotok nélkül is kicsit kikapcsolódni.
2014. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Fontos, hogy egy párnak legyenek külön élményei, arról aztán beszélgetni is lehet utána.
2014. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%

Ha a ferjednek nincs kifogasa ellene, akkor anyukad plane ne szoljon bele.


Mi evente 1-2 alkalommal megyunk kulon, a parom kartyazik, en a harom volt evfolyamtarsammal talalkozom, akikkel joban vagyok.

2014. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

Szoktunk. Ő elmegy gombászni, horgászni, sörözni a barátaival, én találkozom a barátnőimmel.


Az én anyám is furcsállta az elején. Ameddig együtt laktunk. Nekem nem esett rosszul. Megpróbáltam megmagyarázni neki, hogy nekünk így jó. Nem igazán értette, de végül beletörődött.:)

2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Az én anyám is ilyen kaliberű.


Egyébként igen. Bár elég ritka... utoljára kb 3 hónapja a legjobb barátommal beültünk egy kicsit dumálni meg kínai kaját enni az arénába. A férjemnek ezzel semmi gondja, ismeri, tudja hogy sose volt köztünk barátságnál több. Plusz bízik bennem, és tudja hogy nem kell ezért aggódnia...


Ő focizni szokott a munkatársaival kb 2 havonta 1 szombaton.


Ezen felül együtt járunk szórakozni az ő baráti körével, mert ott szokás vinni a párjukat is.


Anyám meg kiakadt, hogy én férjes nőként hogy merészelek férfival randizni:D nem fárasztottam magam magyarázkodással, csak megmondtam, hogy egy baráti találkozó nem minősül randinak. Hőbörgött még egy sort, de nem foglalkoztam vele.

2014. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi is szoktunk. Ilyen pl. a külföldi utazás és a színházlátogatás. Ezekben különböző az igényünk, ízlésvilágunk és bátorítjuk is a másikat, hogy ezirányú vágyait kielégítse. Erősíti a kapcsolatunkat.
2014. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk férjem nem megy, én viszont igen, mert ahol dolgozom, rengeteg céges buli van. Férjem viszont túrázni jár haverokkal ahová én nem mindig megyek, mert szülés után nem bírnám olyan jól. Soha nincs probléma köztünk, és még senki nem tette ezt szóvá. Természetes dolog.
2014. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk.


Amúgy nem az a lényeg ki mit szokott, hanem hogy neked is meg a párodnak is megfeleljen a ti saját szokásotok :) Anyucinak ebben meg csitu van :)

2014. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
Szép is lenne, ha elveszne az életem attól, hogy megházasodtam. Nem börtönben élek, hanem házasságban. Attól, hogy eljegyeztük egymást, majd össze is kötöttük az életünket, még nem változik semmi, ilyen téren. Míg csak "járunk", addig is éljük a saját életünket. Házasság után is fogjuk, ugyanúgy.
2014. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy szoktunk. Kezdjük ott, hogy a céges csapatépítésekre nem viszünk partnert, viszont például nálunk elég jó a csapat ahhoz, hogy gyakran összejöjjünk, csak úgy ad hoc jelleggel is. Ide se hívom, csak szólok hogy később megyek haza.

Vannak olyan programok, amik csak az egyikünket érdeklik, oda minek elrángatni a másikat? Vagy akit érdekel, az mondjon le róluk? Én elmegyek táncolni, ő elmegy hörrmorrmetál koncertre, senkire nem kényszerítettünk semmit, mindenki boldog. Nem értem, az anyukák miért akadnak fenn ezen, szerintem nincs ezzel semmi gond :)

2014. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!