Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó döntés? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés? Milyen tanácsot adjak a férjemnek?

Figyelt kérdés

A férjem jelenleg dolgozik egy munkahelyen, stresszmentes inkább fizikai munka, fix program, minden nap 4kor végez, hétvége szabad, soha nincs túlóra, szabadság van nyáron és karácsonykor. Viszont a fizetés nem túl sok. Most jelentkezett egy új helyre, ügyfélszolgálatos állás, állandóan váltásban fog dolgozni, délelőtt, délután, éjszaka, hétvégén, ünnepekkor, szóval mikor hogy esik. Viszont a fizetés jóval több( ott 11o ezer, itt 190 lenne a kezdő és előléptetésre is van lehetőság, a mostani helyén nincs).


Jól jönne az a pénz, azért nekünk az nagy külömbség, de végülis ígyis megélünk. Én 210 ezret keresek, szóval kijövünk, persze mindig jól jönne a több, szeretnénk egyszer kertes házba költözni, többet utazgatni, aztán majd gyerekeket. Csak attól félek, hogy ez rossz hatással lesz a kapcsolatunkra, imádunk együtt lenni, amikor csak tudunk együtt vagyunk, de most lényegesen kevesebb időnk lesz egymásra, az idei nyaralást is le kell mondanunk, ki tudja mi lesz karácsonykor, szilveszterkor, szóval kicsit félek tőle. El se tudom képzelni, hogy nélküle üljek otthon. Viszont ő szeretne menni, kicsit frusztrálja is, hogy én egy százassal többet keresek, meg a munka se olyan kimerítő fizikailag, mint az, ahol most dolgozik. Viszont a program őt is aggasztja. Tőlem kér tanácsot, hogy mi legyen, de nem tudom mit mondjak neki, csak azt tudom mondani, hogy ő kell döntsön. Ez jó lehetőség és megérdemelné, hogy felvegyék( 3 inbterjú után, rengeteg jelentkezőből őt választották), de félek, hogy ez a program kikészíti majd mindkettőnket.

Szerintetek?


2014. júl. 15. 09:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is váltanék. Én 135-öt keresek, a férjem 100 körül hozott. 1 napot volt itthon, rengeteget dolgozott. Most másik melóhelyet talált, illetve ugyanaz, csak másik munkakör, itt kb. 150-160 a fizetése, de legalább 140. Igaz, csak 40-el több, de járják az országot, vidéken is vannak, van, hogy ott alszanak a meló miatt. És van, hogy hétvégén is dolgozik szombat-vasárnap, és hétfőn kedden van otthon. Mi mégis azt mondjuk, hogy megérte, mert időben kevesebbet dolgozik, könnyebb munka, tud mellette lazítani is, de mégis tudunk együtt is lenni. És nálunk sincs gyerek. Szerintem addig váltson, amíg nincs gyerek, addigra lesz pénzetek, tudtok majd pihenni. Később erre nem biztos, hogy lesz lehetőségetek.
2014. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"El se tudom képzelni, hogy nélküle üljek otthon. Viszont ő szeretne menni,"


Ennyi! Nehogymár a te önzésed miatt lebeszéld az előrelépésről! Ne ülj otthon nélküle, tanulj, sportolj, barátnőzz, hagyd élni a férjedet és eközben te is fejlődj!

2014. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Már vártam, hogy mikor jön elő valaki azzal, hogy önző vagyok és el fogunk válni :)

Ha meg mindenképp azt javasolnám, hogy menjen, akkor meg pénzéhes ribi lennék, aki belehajszolja a szegény férjét az éjszakázásba, csak, hogy több cipőre legyen pénze:)

Köszi a válaszokat mindenkinek, a férjem elfogadta a munkát, augusztusban kezd:)

2014. júl. 15. 14:57
 24/26 anonim ***** válasza:
Sokan dolgoznak ügyfélszolgálaton, több műszakban, éjszaka is, hétvégén is, ünnepekkor is és mégis boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élnek. Megváltozik a ritumus, az biztos, de követhető és be tudtok rá állni, szerintem ne aggódj emiatt.
2014. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Reális szemmel nézve, a mai világban szerintem nem szabad elszalasztani egy jobb munkalehetőséget. Az embereket úgy rugdossák ki mindenhonnan, mintha kötelező lenne. Én biztos, hogy hagynám, hogy váltson, arra bíztatnám, hogy menjen, csinálja. Ha látod rajta, hogy frusztrálja, hogy te többet keresel, még inkább bíztatnám. Neki is szüksége van a változatosságra.


Persze, nehéz kimozdulni a jól megszokott dolgokból, de mi van, ha jobb lesz? Ha a nyaralás helyett karácsonykor pont nem dolgozik, és elutazhattok valahová akkor? Ha gyereket szeretnétek, akkor végképp mondanám, hogy menjen, hisz gondolom te maradnál otthon babázni, olyankor meg tényleg nem mindegy, mennyi jön a házhoz.


Nem egyszerű, elhiszem, hogy lennének árnyoldalai a dolognak, de abban biztos vagyok, hogy neki jót tenne, ha kevésbé robotmunkát kéne végeznie. Szóval én azt mondanám, hogy hajrám és hinni kell abban, hogy úgy lesz minden jól.

2014. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na és mi lesz a pozíciója az előléptetés után. Tudnotok kell, hogy mit akartok! Áldozatokat tudni kell hozni, áldozatokat meg kell hozni, hogy később sokkal jobb legyen nektek is, meg a születendő csemetéiteknek is!
2014. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!