Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátom nem akar megházasodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar megházasodni. Fog változni a véleménye?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy szerinte ez hülyeség. Neki a szülei sincsenek összeházasodva és szerintem emiatt nem akar házasságot.Négy éve vagyunk együtt,nem várom el tőle hogy eljegyezzen még mert fiatalok vagyunk,de később szeretném vele összekötni az életem,csak félek h mindig igy fogja ezt a házasságkötést gondolni.
2014. júl. 15. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát ezt kizárólag a barátod tudhatja, mi nem.
2014. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Szinte biztosan nem fog változni.


Ha te szeretnél házasságot, lassan keress helyette mást.

2014. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Én azt nem értem, hogy miért hiszi azt minden nő, hogy a papír jelenti az összetartozást. Nem elég erősek tán az érzelmek ami összetartson? Persze, hogy változhat a véleménye, hisz' írtad, hogy fiatalok vagytok.
2014. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Rosssz lora tettel marad az elettars statusz sajnalom.

Aki feleslegesnek tartja a hazassagot az nem fog valtozni max ha te ragaszkodsz hozza ill kijelentet hazassagon kivul nem szulsz.

A csalad alapja mindig is a hazassag marad.

2014. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nézd én házasság párti vagyok,soha senki kedvéért enm mentem volna abba bele hogy éljünk élettársi kapcsolatban,viszont ami szerintem nagyon fontos hogy én igy keresgéltem....mikor megismerkedtem a párommal gyorsan letisztáztuk ezt a dolgot,nem pár év után kérdeztem rá hogy akkor mi lesz elveszel vagy sem.

Nincs bajom azokkal akiknek igy jó,ők is megtalálják a párjaikat és azok is találnak maguknak akik házasodni szeretnének.A baj ott kezdődik ha nem megfelelő csoportból választ pár magának az ember.

Számomra ez oylan kérdés mint a legyen gyerek ne legyen gyerek kérdés,nincs köztes megoldás és valaki elvei,álmai sérülnek ami hosszutáon kiütközik,és nem hiszem hogy annak jó vége lenne.

2014. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
3-as,nem hiszi minden nő, hogy a papír jelenti az összetartozást. Tiszteletben kell tartani, hogy van akinek fontos. Úgy kell párt keresni. Én kétszer váltam, de ma is azt mondom, házasság párti vagyok:)
2014. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kérdés akkor az mindkettőtöknél, hogy mi a fontosabb: maga a kapcsolat, vagy a házasságpártiság/házasságellenesség? Te el tudod képzelni nélküle az életed, ha soha nem fog elvenni, vagy annyira azért nem fontos a házasság? Ő inkább lenne egyedül, mintsem megházasodjon, vagy ha tényleg nem tartja fontosnak, és tökmindegy neki, akkor akár el is venne?


Te mondtad neki, hogy akarsz házasságot? Ha igen, mit reagált rá?

2014. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen mondtam neki h én szeretnék majd összeházasodni,annyi volt a válasz hogy ő meg nem akar,nem a papír köt össze minket. Igen tudom én is hogy az csak egy papir,de akkor is szeretném ugymond hivatalossá tenni majd a kapcsolatunkat. De ha mégsem gondolná meg magát akkor bele kell nyugodjak,mert vele akarom leélni az életem.
2014. júl. 15. 09:16
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
De gondolj bele, jó lesz ez így neked? miért te add fel az elképzelésed miatta, miért nem tud ő a kedvedre tenni? Miért te kell megalkudj?
2014. júl. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi erővel miért a barátja alkudjon meg?:) Szerintem annak kellene megalkudni, akinek kevésbé fontos saját maga számára a saját álláspontja, legyen ez akár a házasulni akaró, akár a nem akaró.


Kérdező, én ezt deríteném ki a helyedben. Mondd el neki, hogy te nagyon szeretnél, és csak akkor nyugszol bele, hogy ő nem akar, ha neki tényleg nagyon fontos, hogy ne kegyetek házasok.


Aztán ha majd akartok gyereket, jogilag egyszerűbb lesz házasodni.

2014. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!