Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívűl olyan,...

Van még rajtam kívűl olyan, aki nem akar soha megházasodni? 22/F

Figyelt kérdés
Nem tudnám magam elképzelni, mint férj, mint családapa.
2010. márc. 24. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Mert még fiatal vagy!
2010. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok.

22/L

2010. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A párom se akar, de családapa majd szeretne lenni. Engem se a papír érdekel, de egy szép esküvőnek örülnék:)

25/l

2010. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Igaz én lány vagyok, egész tinikorban és aztán kb. 23 éves koromig ezt mondtam, és mégis amikor a párom megkérte a kezem ingent mondtam, már 4 éve házasok vagyunk, és a legjobb döntésem volt.
2010. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

A párom 2o éves és fiú és nagyon tervezgeti a jövőt mint családapa, mint férj el se tudnám képzelni, hogy ne tervezgesse:)

Érdekes...szerintem is fiatal vagy még, mikor egyszer igazán szerelmes leszel, ha engem kérdezel, szerintem megváltozik a véleményed?

Miért nem akarsz megházasodni? Konkrét ok?

19-L

2010. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19 L, te miért akarsz?
2010. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Én sem tervezem. Ha valakit szeretek, akkor azt papírok nélkül is szeretem. Ráadásul ha nem jön be a dolog akkor a válásért is fizessek az ügyvédnek meg ennek annak aztán a végén a padlón találom magam. Tudom hogy nem ebből kell kiindulni hogy mi lesz ha vége a nagy szerelemnek, de benne van a pakliban.
2010. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igazából van igazság abban, hogy még fiatal vagyok és, ezért gondolom, így.

A másik ok ami miatt, így gondolom az az, hogy még nem volt KOMOLY kapcsolatom, sem szexuális kapcsolatom sem (természetesen lánnyal, de azért kiírom:D )és emiatt nem tudom elképzelni, hogy ennyire hosszútávra tervezzek egy kapcsolatot, mert csak mindössze két hónapig jutottam.:S

2010. márc. 24. 10:55
 9/24 A kérdező kommentje:
Meg aztán egy idő után ellaposodik minden.
2010. márc. 24. 10:57
 10/24 anonim ***** válasza:

1o:53 OFF-ért bocsi

Érdekes kérdés:) Miért? nem tudom pontosan megmondani...az eszmei értéke miatt...a morális plusz miatt amit ad nekem a házasság:) Vágyom arra, hogy a férjem (jelenlegi párom) oldalán ébredhessek. Szükségem van arra, hogy felvállaljon mint feleséget, hogy büszkén elmondhassam a Felesége vagyok...Kifejezné számomra hogy összetartozunk egy (szerintem) magasabb szinten... Nem tudom mennyire érthető hát valami ilyesmi van a fejemben:D

2010. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!