Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívűl olyan,...

Van még rajtam kívűl olyan, aki nem akar soha megházasodni? 22/F

Figyelt kérdés
Nem tudnám magam elképzelni, mint férj, mint családapa.
2010. márc. 24. 10:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem baj, majd elmúlik...

A megfelelő lány mellett.

2010. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem akartam férjhez menni és gyereket se akartam. 24 éves vagyok,van egy férjem és egy kislányom. :)
2010. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

Még fiatal vagy, idővel máshogyan fogod majd látni, az hogy ha megházasodsz nem jelenti azt, hogy el fog lapososdni minden, az előttem szóló nagyon jól leírta a házassággal kapcsolatban a véleményét, én is hasonlóan mondom. Én is azt mondtam, hogy soha de soha, egészen amig a párom megkérte a kezem. Legjobb döntésem volt, 4 éve vagyunk házasok és nagyon szeretem.

Azért hogy ne laposodjon el minden keményen kell dolgozni egy párkapcsolatban is, nem csak a házasságban. A férjem 29 éves volt amikor házasodtunk, én 24.

2010. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek ezt mondják, hogy majd másképp fogod látni... akkor ezek szerint mindenki hagy maga után egy özvegyet? Nem törvényszerű, hogy meggondolja magát.

(Bár szerintem a kérdező esetében igen, azt hittem, valami komoly érdemi vita lesz, de ez kb. annyi, hogy nem szeretem az eperfagyit, de még nem is kóstoltam.)

22/L

2010. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akartam és ez így is maradt. Már 42 éves vagyok.
2010. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Én sem akarok,aztán meg ha mégsem jött össze a dolog,több gond van a válással.
2010. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%

Egy esküvőnek mindig válás vagy halál a vége:D:D:D::D

Bocs, csak én sem szeretnék esküvőt és mindig ezzel a poénnal lövöm el. Vagy azzal, hogy fehér ruhába bármikor be lehet rúgni. Komolyra fordítva a szót az első megállapításomba van egy kis igazság, sokba is került egy esküvő és nem szeretem a rokonokat sem, a papír pedig semmit nem jelent.

19/L

2010. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt pl az én okos ,szép 32 éves barátnőm.Mondjuk ő gyereket se akar.Jobban mondva házasság nélkül nem,de mivel nem megy férjhez....
2010. márc. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Van. És nem fogom kinőni. Gyermekkori sorozatos traumák után ráébrednem, hogy nem tudnék mást elviselni magam mellett. Az, hogy gyerekem legyen meg kizárt. Inkább most eldöntöm, s nem teszem senki életét tönkre, mint hogy beálljak a sorba és "bégessek" azért, hogy más ne "fitymáljon" le, mert így tervezem leélni az életemet.

Sajnos szüleim is így tettek. Azért volt esküvő, azért születtem, mert így volt "elvárt". Meg is lett a következménye.


22/F

2010. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nem tartom fontosnak az esküvőt. Persze örülök neki ha párom magától megkéri a kezem de én kérni sosem fogom. Szerintem a házasságtól semmi nem változik. Eddig is felvállalt, szeretett, ehhez nem kell házasság. Jobb meg nem lesz az esküvőtől, nem fog tőle felnőni stb... Sosem értettem az olyanokat akik képesek elhagyni azt aki nem akarja elvenni őket... Na ennyire nem fontos

Viszont gyereket nem akarok soha. Mert nekem más a fontos az életben. Ez van. Unom a "majd meggondolod vagy ha nem akkor halálosan megbánod" dumát. Hadd döntsek már én jól, hisz más nem ismer engem csak én magam! Más nem tudhatja mi a jó nekem! Mindig féltem hogy nem lesz olyan pasi aki elfogad, én pedig senkit nem akarok arra kötelezni, hogy miattam ne legyen gyereke, de szerencsére akad pár így mindenkinek jó.

L

2010. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!