Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az, aki nem tud jól vasalni és így nem vasalja ki a férje ingeit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 21:31
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Én több olyan párt ismerek ahol a férfi vasalja az ingeit. Mondjuk nálunk én, de ö is megcsinálná.
2014. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:26


Más is feleség és anya, csak emellett még más ambíciói is vannak az életben. :) Vannak itt orvosnők, ügyvédnők, közgazdászok, szóval érted, akik elértek mást is az életben, mint gyerekeket, meg férjurat, az életterük pedig nem a ház-spar-piac útvonalra korlátozódik. Nem középkori szinten tengetik az életüket. Erre írták páran, hogy buta vagy. Ez a "pá" egyébként kiválóan reprezentálja a szintedet. :)


Nem gondolom, hogy egy feleség milyenségét az határozná meg, hogy tud-e vasalni vagy nem. Ugyanakkor ez nem olyan dolog, ami lehetetlen, gyakorlással megtanulható. Ha nem tudnék vasalni, addig gyakorolnék, míg nem menne szépen. Nem azért, mert a férjemnek így tetszene, alapvető elvárás magammal szemben, hogy mindent meg tudjak csinálni az otthonomban, még ha nem is gyakorolnám aktívan.

2014. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:
Ha szereted akkor ez nem szamit ! nem azert vetted el szerintem hogy vasaljon rad,vasald ki te magad!!! !agy pedig tanitsd meg te neki,mivel nem torvenyszeru hogy ez csak noi feladat.
2014. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Én is imádok vasalni! Az megint más kérdés, hogy nem mindig patent a végeredmény :D 10 éve vasalok a férjemre, de a mai napig bénázok, és vasalok 2 db élt a nadrágjába. ÉS? Ettől rossz feleség vagyok? Vasald ki helyette, ha nem tetszik valami, és a probléma megoldva. Nekem is a tipikus anyós jutott az eszembe...Szóval csókolom, tesss kivasalni a kisfiacska holmiait, aztán tessék magába nézni kicsit! :)
2014. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha férjem ilyenen problémázna a vasalót is a fejéhez vágnám, nem azért tanultam és dolgozom marha sokat, hogy háztartási robotgépnek nézzenek, ha mindenáron vasalt ing kell neki csinálja meg maga. Vagy nagyon szépen kérjen meg, de az nem működik hogy a nő dolgozik aztán viszi az egész háztartást.
2014. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Olyan aki nem jó emberhez ment feleségül.
2014. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

És milyen férfi az, aki nem vasalja ki magának a cuccait, annak ellenére, hogy van 2 egészséges keze? Elárulom: egy lusta dög.


Van kezed, csináld meg te, ha te vagy a férj.


Miért is kéne mindent a nőnek csinálni? Ki a feleség? az anyád?

2014. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat. Lepontozhattok, de én UTÁLOK vasalni. Nem tehetek róla, ez az egy, amit gyűlölök. A férjemnek az elején elmondtam ezt a nagy hiányosságom és sajnos biztosíthattam arról, hogy nem fogok vasalni.

Megoldás:

-szépen kell teregetni

- VASALÁSMENTES ingek. Mivel ezek nagyon drágák boltban ezért én az angexben, hádában veszem őket vadiújan pár száz forintért. Szinte csak ilyenjei vannak a férjemnek. Szereti ő is, mert nagyon szép és minőségi darabok, kellemes viselet.

2014. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Hát... én:

1. gombfóbiás vagyok, hozzá sem bírok érni gombokhoz, oda se tudok menni egy férfihez, akin gombos ruha van... ennyit az ingről.

2. soha semmit nem vasalok, csak a sötétítőfüggönyt 4évente, amikor visszateszem.:) Ennyit a vaslásról.

2014. júl. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

49-es vagyok.

Azt elfelejtettem mondani, hogy semmi értelmét nem látom a vasalásnak, mivel az égvilágon semmiféle különbséget nem látok a vaslat és a nem vasalt tárgy között. Tehát hiába is vasalnék, egyáltalán nem látom, mikor van kész.

2014. júl. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!