Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az, aki nem tud jól vasalni és így nem vasalja ki a férje ingeit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 21:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
88%
A feleség lényege, hogy kiszolgálja a családot? elég szomorú, ha valaki így gondolja
2014. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
97%
pont olyan feleség, mint amilyen férj az, aki nem tud jól vasalni, és így nem vasalja ki a felesége blúzait.
2014. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
88%
Pont nem olyan ;) én azért leszek feleség, mert szeretem a páromat, nem azért, hogy főzzek, mossak, takarítsak rá csak ÉN munka után, munkamegosztás van.
2014. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 Skorpió87 ***** válasza:
91%
Vannak férfiak, akik elvárják a precíz vasalást, de nem ártana a feleség dolgát is megkönnyíteni a háztartásban! Így van, a feleség nem cseléd, nem robot. Ha ehhez "nem ért", nem szakadt le a plafon. Van olyan férfi, aki olyat vesz el, aki nem tud főzni, el sem válik tőle, megoldják valahogy. XXI sz. Már szabadabban, bölcsebben kellene gondolkozni...
2014. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
88%
Modernül gondolkozó férfiakban szerencsére fel sem merül már, hogy egyedül a feleségnek kellene minden ilyen feladatot elvégezni :)
2014. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
97%

Te a feleség vagy Kérdező? Dolgozol?

Ha igen, akkor mutasd meg a díszmadzag férjednek a válaszokat.


Vagy te a férj vagy? Ilyet épeszű férfi mondjuk nem kérdez.

Amelyik meg nem épeszű, azért nem kár.


Megvan! Te az anyós vagy? És sajnálod a kicsi fiad, hogy nincs kinyalva a hátsója? Nagy kár lehet érte :)


De úgy érzem leginkább ez lesz helytálló:

te a napi provokátor vagy, és bár vannak érdekes kérdéseid, egy idő után elvesztik provokáló jellegüket, ha sok van belőlük.


De ha már írtam, akkor a kérdésre is válaszolnék:

Olyan a feleség, amilyen a férj. Ez természetesen fordítva is áll.

2014. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
50%
guillotine-t neki de azonnal!!Régen az én párom is nagy ing buzzancs volt.Volt olyan anyagú is amit mire az egyik oldalon kivasaltam a másikon olyan lent mint a ronggyő.Na bepöccentem,be zsákoltam az ingjeit és beléptettem a röpülj páva szakkörbe őket.Amikor kereste mondtam neki "horgyá" pólót bakker.Jó azóta van egy két ingje de szerencsére ritkán veszi fel,azt meg kíbirom:)))és a fejem is a nyakamon maradt.
2014. júl. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolso, a frjed Ugye nem bankar, ügyvéd, es nem olyan munkakörben dolgozik, ahol bizony nem jelenhetne meg poloban? Mert hat erdekes lenne, ha valaki egy dresszkodexes munkahelyen hebegne-habogna, hogy nem tud a munkahelyi elvárásoknak megfelelni, mert a kedves felesége kidobta az ingjeit!
2014. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
70%

Én szépen tudok vasalni, de utálok!

Páromnak a munkába mindennap ing kell. Egy hét és egy elégetett ing után, ő is megtanulta, hogyan kell szépen.

2014. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok vasalni. A férjem meg állandóan azzal jön, hogy hagyjam a fenébe az ingeket meg a pólókat, majd kilógják magukat a szárítókötélen, minek vasalni, csak elmegy vele feleslegesen egy csomó időm. :) Persze ettől még megcsinálom mindig, ő meg morog miatta. :)

Ja, és attól hogy szépen kivasalok mindent, attól még korántsem vagyok tökéletes feleség. ;)

2014. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!