Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Szerintetek nem volt ez nagyon bántó megjegyzés Tőle?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben súlyos autóbalesetet szenvedtünk. Rajtam és a férjemen kívül velünk utazott a húgom, akinek sajnos nem volt akkora szerencséje, mint nekünk... Még mindig nagyon nehezen bírom leírni is, hogy örökre elment közülünk. Alig19 évesen hagyott itt minket és nem neki kellett volna az anyósülésen ülnie, hanem nekem.. Azóta is magamat okolom titkon.

Most ebbe nem szeretnék bővebben belemenni, mert már a könnyeimmel küszködöm..

A baleset után én fekvőgipszet kaptam és a lelki gondjaimat az evésbe folytottam. Felszedtem +10kg, de nagyon rajta vagyok, hogy leadjam. Nem olyan könnyű dolog ez és ma olyat mondott a férjem, ami nekem leírhatatlanul rosszul esett. Szószerint azt mondta, hogy "Majd úgy jársz, mint Bia és csak a föld alatt fogysz le, vagyis egy úttal el."

Bianka a húgom volt, és kisebb súlyproblémával küzdött. Nem értem hogyan tudott ilyet mondani, főleg ilyen gúnyosan?

Egyszerűen nem bírtam otthon maradni, mert féltem, hogy kikaparom a szemét. Most anyuéknál vagyok, de nekik nem merem elmondani, mert biztos hatalmas fájdalmat okozna nekik.

Szerintetek nem reagálom kicsit túl? Hiszti helyett inkább haza kellene mennem? Nem volt ez annyira bántó, mint érzem?


2014. jún. 29. 19:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%

Őszinte részvétem! Egyáltalán nem reagálod túl és jogod van dühösnek lenni, mert ez nagyon bántó, és nehezen megbocsájtható.

Neked kell mérlegelned a dolgot, képes vagy-e megbocsátani neki, ha az igen mellett döntesz, akkor sokkal egyszerűbb lesz megbocsátani, ha átgondolod, ki kinek volt inkább a támasza az elmúlt időszakban. Gondolom, és tényleg nem bántani akarlak, szóval kérlek ne vedd úgy, ő gondoskodott rólad, vigyázott rád, ami nem magyarázat, csupán ilyenkor az ember egyszer csak kiborul, és mond olyat, amit nem úgy gondolt.


Ha tévedek, akkor bocsánat, de akkor is érdemes átrágni magad ezen. Egyedül a szobában.


Aztán, ha jutottál valamire, mondjuk arra, hogy megbocsátasz, beszéljétek meg azt, hogy megbántott, és aztán azt is mondd el, hogy magadat okolod. Ez nem kis dolog, és ha egymagad vagy, egy idő után fel fog emészteni! Tudom, hogy nagyon nehéz ezen továbblépni, nem is lehet igazán, de próbálkozz, és ha nem megy, akkor kérj segítséget, mert ebbe bele fogsz rokkanni, hidd el, tudom.

2014. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem az öt év alatt, mióta ezen az oldalon vagyok, csak egyetlen egyszer írtam valakinek azt, amit most neked: Hagyd ott a p... csába ezt a f....szt!
2014. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ízléstelen, tapintatlan, kőbunkó a "kedvesed"!


Egy ilyen eset után nem tudna úgy csúszni-mászni, pitizni, hogy szóba álljak vele!


A lábamat sem törölném egy ilyenbe!


Nyugodjon békében Bia!

2014. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Én türelmetlen is vagyok meg úgy ált. nem emberbarát szóval ennek fényében lehet értékelhetetlen a válaszom, de biztos megpróbáltam volna nevelő célzattal jól kupán vágni valamivel ami kemény.


Most komolyan, ha ennyire tahó, hogy szerinte finomkodás tiszteletben tartani a halottakat, hát én biztos nem maradnék mellette.

2014. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

kedves Kérdező! őszinte részvétem a húgod miatt! kívánom, nyugodjék békében!

a férjed pedig egy önző tahó! még ha bűntudata is van, akkor sem vezetheti le rajtad! főleg nem így! én egy életre kiábrándulnék egy ilyen emberből! még ha csak simán fel is szaladt volna rád 10 kiló (ami egyáltalán nem vészesen sok), akkor se lenne joga így szurkálódni (egyébként megkérdezném, neki talán tökéletes az alakja? izmos?), de hogy a szeretett húgod emlékén gúnyolódik, ez tűrhetetlen! te mérlegeled, hogy képes lennél-e neki megbocsájtani ezek után, de ezen csak azután gondolkodj, ha már bocsánatot kért tőled! addig fölösleges. éna helyedben kibaxnám, mint a macskát szarni, mert ahogy előttem említették, mi van, ha a baba vagy más miatt hízol? kilenc hónapos terhesen majd futópadra küld, hogy dagadt vagy? szánalom!

2014. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%

Megölte a húgodat.

Gúnyolódik a halálán.

És te azon gondolkodsz, hogy visszamenj-e valaha hozzá?


Tudod, miért hízol? Mert az agyad így jelzi, hogy nagyon nagy gondok vannak odabent: a húgod gyilkosával fekszel le... nem jó ez így.

2014. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó, de Te mégis miről beszélsz?????

Nem ölte meg senki a húgomat, egy szerencsétlen baleset volt. Megkérlek, hogy ne írj butaságokat! A férjem semmiről sem tehet. Tegnap tényleg nagyon bunkó volt, amiért igazán dühös vagyok, de semmi másért nem lehet hibáztatni.

Már tegnap késő este értem jött és megbeszéltük a dolgot. Tudja Ő is, hogy nem volt szép dolog, de bocsánatot kért.

Köszönöm az összes választ.El sem tudjátok képzelni, hogy néhány kedves szó vagy mondat mennyit tud ilyenkor segíteni. Még egyszer köszönöm!

2014. jún. 30. 16:04
 28/28 anonim ***** válasza:
53%

NEM, ismétlem, NEM mentség erre az okádék, undorító féreg viselkedésre az, hogy a kérdezőn felesleg van, ami nem lustaságból került oda, hanem súlyos trauma utáni lelki válság miatt. Az az ember, aki ezt nem képes toleranciával és megértéssel kezelni, az egy utolsó mocskos állat. Ilyen esetben ha a párom felszedne 40 kilót, akkor is megértéssel kezelném, nem önjelölt pszichológusként akarnék ilyen mélységesen gusztustalan sokkterápiát alkalmazni.

Én a helyedben kérdező ajtóstul ba.sztam volna ki ezt a mocskot.

2014. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!