Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnéd, ha egy...

Hogyan kezelnéd, ha egy rokonod férje, nyilvánvalóan pikáns tartalmú megjegyzést tenne?

Figyelt kérdés

Viszonylag közeli, vérszerinti rokon férjéről van szó, de szerencsére amúgy ritkán találkozunk.

Egy teljesen hétköznapi szituációban, a társaságtól távol, abszolút szexuális tartalmú "poént" sütött el (lényege az volt, hogy mit - hová tenne), amin ő jól szórakozott látszólag, én nem reagáltam semmit, úgy tettem mintha nem érteném, mert hirtelen köpni-nyelni nem tudtam.

Te hogyan reagáltál volna a helyemben és hogyan kezelnéd az ilyesmit?



#megjegyzés #rokon férje
2012. szept. 3. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A pillantásomból biztosan észre vette volna, hogy milyen jó ötlet is volt velem poénkodni. Egyből nem röhögött volna. Ha többször is előfordul figyelmeztesd, komolyan. Ne érdekeljen, hogy ő mit nevetgél, vagy akár, hogy csak viccnek szánja. Ez neked nem vicces.
2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Vissza kell válaszolni viccesen: Aztán had gondolkodjon.

Én biztos megkérdeztem volna,hogy jól értem,hogy azt a pici farkát szeretné betenni ,és megjegyeztem volna,hogy ezt nekem félpercig sem tarna összezuzni.

2012. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Biztos ,hogy poénra vettem volna. megkértem volna,hogy vegye elő és mutassa meg aztán ha elő veszi jól kiröhögöm.
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
...könyökkel orrba... ;)
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Röhögtem volna egyet és tovább állok.
2012. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem foglalkozom. Unokahúgom pasija kezdett el rám nyomulni, amikor unokahúgom bement valamiért a házba, mi meg kinn ültünk a padon. Lökte a szép dumát, én pedig ittam tovább a sörömet, és nem figyeltem rá. Szerencsére nem maratak sokáig együtt.
2012. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem a kórházban szórakozott anno egy idősebb pasi.Elküldtem egyből a qurva anyjába,ő meg megsértődött.Legközelebb az ilyennek beleköpök a tányérjába,mert ő legalább ennyire kulturált ezekkel a hülye viccekkel.
2012. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!