Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl reagálom? Szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? Szerintetek nem volt ez nagyon bántó megjegyzés Tőle?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben súlyos autóbalesetet szenvedtünk. Rajtam és a férjemen kívül velünk utazott a húgom, akinek sajnos nem volt akkora szerencséje, mint nekünk... Még mindig nagyon nehezen bírom leírni is, hogy örökre elment közülünk. Alig19 évesen hagyott itt minket és nem neki kellett volna az anyósülésen ülnie, hanem nekem.. Azóta is magamat okolom titkon.

Most ebbe nem szeretnék bővebben belemenni, mert már a könnyeimmel küszködöm..

A baleset után én fekvőgipszet kaptam és a lelki gondjaimat az evésbe folytottam. Felszedtem +10kg, de nagyon rajta vagyok, hogy leadjam. Nem olyan könnyű dolog ez és ma olyat mondott a férjem, ami nekem leírhatatlanul rosszul esett. Szószerint azt mondta, hogy "Majd úgy jársz, mint Bia és csak a föld alatt fogysz le, vagyis egy úttal el."

Bianka a húgom volt, és kisebb súlyproblémával küzdött. Nem értem hogyan tudott ilyet mondani, főleg ilyen gúnyosan?

Egyszerűen nem bírtam otthon maradni, mert féltem, hogy kikaparom a szemét. Most anyuéknál vagyok, de nekik nem merem elmondani, mert biztos hatalmas fájdalmat okozna nekik.

Szerintetek nem reagálom kicsit túl? Hiszti helyett inkább haza kellene mennem? Nem volt ez annyira bántó, mint érzem?


2014. jún. 29. 19:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is belegondol egymagában,hogy mit is mondott neked, akkor ha van benne egy csöppnyi jóérzés,ő jelentkezik, hogy bocsánatot kérjen tőled!Ha úgy gondolta, ha nem, te jelezted, hogy nagyon kiverte a biztosítékot nálad ezzel a megjegyzéssel. Nem nagy mutatvány ezek után rájönnie, mi lehetett a bajod vele.
2014. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

De akkor is, felrázhatna úgy is, hogy nem mond ennyire durván bántó dolgokat!!Nekem nagyon az jön le, hogy nem szeret téged igazán, különben a halott testvéred emlékével eszébe sem jutna kínozni téged, főleg nem néhány plusz kiló miatt.

Ha csak (nagyon) rosszul megválasztott példa lett volna, már hívogatna téged, és gőzerővel próbálna kiengesztelni, megbékíteni. Dehogy ráadásul még neki áll feljebb, és nem esik le, mekkora tahó volt...

2014. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Tudod az a nagy helyzet hogy a nők és a férfiak alapból is képesek egymást félreérteni.

Tudom nem könnyű Neked,sajnálom hogy ezt át kellett élned.

Nos a férjed is ott volt veletek,szerinted ő nem hibáztatja magát? Ezt senkinek sem egyszerű túltennie magát,te is lehet egy picit jobban túlreagáltad a kelleténél,esetleg lehet hogy a férjed arra célzott hogy nem kell fogynod mert jó vagy neki így is.Tudod van egy ilyen mondásféle hogy minek sportoljunk,azért hogy jól mutassunk a koporsóban? Lehet hogy a férjed is valami hasonlóra gondolt,nem hinném hogy direkt bánta ni akart volna vele,mondjuk a te férjed ismerned kéne annyira hogy tudd hogy mi az amit bántásból mond.Szerintem menj vissza,üljetek le és beszéljétek meg ,mond el neki hogy ez neked nagyon fáj és kérd meg hogy inkább szóba se hozza.

2014. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exbaratnom viccelodott egyszer a halalos betegsegben szenvedo apukamon.

Hat, nem veletlenul az exem. Meg ha nem kedvelte sincs joga ilyet mondani. 10 kg amugy sem a vilag vege. Hihetlen egyes emberek mennyire nem tudjak a szavak sulyat!

Reszvetem a hugod miatt!

27/F

2014. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Kimondani valamit amit gondolunk több féleképpen is lehet.Bunkó,primitiv módon ahogyan a férjed is tette vagy tisztelettudóan és tapintatosan amire a férjed a jövőben nem lesz hajlandó ahogyan irod.Az ilyen válságokban is megmutatkozhat valaki igazi énje,mint a férjedé.Számtalan olyan nő van aki ilyen vagy olyan okért,terhesség utáni állapot,vagy valamilyen hormonális betegség miatt felszed néhány kg t vagy időlegesen vagy tartósan.És akkor mi van,megszünik a szeretet?Ettől,hogy felszedtél 10 kg t még jöhet nagyobb gond is az életben amit kettőtöknek közösen kellene megoldani,de én nem tudom,hogy menniyre fogsz tudni a férjedre számitani.
2014. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszélgettünk erről a baleset után. Nem Ő volt a hibás, minden ember ilyen esetben reflexből az anyósülés felé rántja a kormályt. Persze, ettől még Ő ült mellette, Ő végig eszméleténél volt.. Szörnyű dolgokat élt át Ő is. Épp ezért nem is értem hogyan tud ilyet mondani.
2014. jún. 29. 20:00
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék haza, amíg nem keres. Érezze a súlyát a dolognak. Egy kapcsolatba sok minden belefér, nekem ez már sok lenne.
2014. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
szia. elsőnek is öszinte részvétem,bele se merek gondolni,hogy mit érezhetsz. a másik sajnos nem reagáltad túl. a férjed egy tipikus paraszt..ha egy kicsit is tekintettel lenne rád,vagy a csaladodra akkor nem példálozgatna egy ilyen komoly dologgal. normális ember még idegeneknek a halott rokonaival sem teszi ezt. szerintem semmiképp se te jelentkezz nála..kicsit gondolkodjon el,hogy mit művelt..bár megmondom öszintén szerintem ő ezt nem is tudja. várd meg hogy ő jelentkezzen és beszéljétek meg.a szüleidnek ne meséld el,biztos fájna nekik is és lehet még meg is utálnak a férjed es ha kibékültök már nem olyan lenne a kapcsolatuk valószínű. nagyon sajnálom és ne okold magad,tesód sem szeretné h magadat okold.kitartást.
2014. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok se erős, se agresszív, de ha ilyet mondott volna, lehet, hogy puszta kézzel megölöm.
2014. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Iszonyatosan gusztustalan beszólás volt a férjed részéről. Úristen. Halottról jót vagy semmit....
2014. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!