Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúgyerek nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúgyerek nélkül?

Figyelt kérdés
Azok a szülőket, akiknek "csak" lánygyermekük/gyermekeik vannak, nem érintett kellemetlenül, hogy nincs fiúgyermekük?
2014. jún. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim válasza:
88%

Hát igen... keleti gondolkodás mód, nem nyugati "felvilágosult". Kárpátalján lakom, rendszeresen megkérdezik, hogy "Gyereked van, vagy lányod?" Elején nem értettem mire céloznak, később leesett.

Én fiú gyermeket szerettem volna mindig is. No nem azért mert egy lány kevesebbet vagy többet ér, egyszerűen én nem tudnék mit kezdeni egy lánygyermekkel.

Teljesen mindegy amúgy, fiú vagy lány, ember és egészséges, ez a lényeg.

2014. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
89%

én tipikus lányos apa vagyok

és nem tudnék mit kezdeni egy fiúval


tehát nem minden férfi akar fiút !

2014. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
56%

Mi harman vagyunk testverek: egy batyam es egy ocsem van. En vagyok az egyetlen lany.

Es hat... , hogy ugy mondjam a szuleim imadtak. Lehetett kit oltoztetni, puszilgatni,olelgetni. A ket testverem ezeket soha nem enfedte

2014. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

"Gyereked van, vagy lányod?"


Na ez szép :)


Ezen már csak röhögni tudok :D

2014. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Engedte*.

Amugy ismerek olyan csaladot ahol 5 LANY van. Az apuka utolsonal fellelegzett, hogy megint egy kiscsajjal bovultek. :)

2014. jún. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
#33: remélem nem értetted félre, nem rajtad nevetek, neked gratula a boldog családhoz.
2014. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
ja, és ismerek egy családot, ahol 3 fiú van, imádják őket, de a második után már nagyon nagyon lányt szerettek volna. Persze a 3. fiút is ugyanúgy szeretik, de, de, de.... lányt akartak.
2014. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
87%

#8: Kiábrándítsalak? Minden ember nőként kezdi az életét, csak néhányan átalakulnak férfivá a méhen belül ért hormonális hatások miatt :)



[link]

2014. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

A lányom mindkettőnk vezetéknevét kapta, úgyhogy viszi tovább a nevet. De fiúként is így kapta volna.


Jómagam amúgy sem hiszek a nemi sztereotípiák szerinti nevelésben. Ha autókkal szeretne majd játszani, azzal fog, ha Barbie-val, akkor azzal. Fiúval is ez lenne.


Sőt, én lány létemre kizárólag fiús dolgok után érdeklődtem gyerekként. Autók, szerelés, katonásdi, fegyverek, stb. A szüleim elfogadták, apám rendszeresen vitt légpuskával lőni.

2014. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
91%

Most mit lehet erre mondani, a férfi hibája, ha nem fiú születik, tehát a saját hibája, hogy nem viszi tovább senki a vezetéknevet, ha már ez akkora dolog (MIÉRT???). :D

Nálunk anya lányt akart, és apa is, lány lettem, aztán lett egy húgom meg egy öcsém. Nemtől függetlenül, mindkét tesóm ugyanolyan idegesítő.

Nyilván minden szülőnek megvan, hogy fiút/lányt/mindegycsakegészségest szeretne, na de nehogy az ízlés legyen a téma.

2014. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!