Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek errőla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errőla hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A férjem szerint kihasználás az, hogyha megkérem hogy jöjjön elém és vigyen haza, amikor hosszabb utazásról jöttem meg.

Nem jött elém és képes volt hagyni, hogy este későn egy órát várjak a buszra. A kocsiút egyébként 10 perc lett volna.


2014. jún. 24. 12:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Nem engedélyt kértem, csak elvette a kedvem az egésztől.
2014. jún. 24. 14:14
 32/51 anonim ***** válasza:
25%
Te meg elvetted a kedvét attól, hogy furikázón. Komolyan mint az oviban, hány évesek vagytok?
2014. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
73%

Ne foglalkozz ezzel a sok... válaszadóval.


Egy dologban értek velük egyet: miért mentél hozzá, ha tudtad, hogy ilyen? Ez esetben így jártál.


Viszont tényleg irtó bnkón viselkedett a férjed simán kimehetett volna. Csodálom még, hogy nem parázik, hogy bajod esik éjszaka. Szerintem ez nem kihasználás, de ha ő így fogja fel, sajnálni tudom érte - meg egy picit téged is.


Egyszer kellett éjszaka melóznom, úgy volt, hogy lehet, nem érem el a metrót. A barátom, aki aznap haza kellett, menjen, majdnem lemondta az egészet. Csak úgy indult le, hogy előtte megígértette velem, hogy NEM fogom egyedül beutazni éjszakain a fél világot, inkább aludjak a munkaadómnál (lány, a kisfiára vigyázok), ha későn tudnék haza jönni. Amíg meg nem beszéltem a leányzóval és ő bele nem ment, addig a barátom kész volt bármikor az éjszaka folyamán lejönni értem Pest másik felére.



De apa is, nagybátyám is... azt mondták, inkább legyenek egy kicsit fáradtak, minthogy engem bántson valaki.

2014. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz??? Mi az, hogy hány évesek vagyunk???

Fogalmad sincs semmiről, inkább kattogj más kérdésen.

2014. jún. 24. 14:19
 35/51 anonim ***** válasza:
35%
Ezek csak üres szavak, hogy érdekelt mások véleménye, otthon biztos ment a hiszti és itt keresel megerősítést. Már eleve gáz, hogy ilyen miatt kérdést írsz ki. Ráadául férjed álláspontját nem ismerjük, eleve te állítod be úgy a helyzetet, ahogy akarod.
2014. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 gabriell88 ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Én úgy dolgozom, hogy egyik héten reggel fél 6- du 2-ig, másik héten fél 2-től este fél 10-ig.Mikor délutános vagyok és este érek haza, a párom minden alkalommal eljön elém, hogy ne mászkáljak egyedül, pedig falun lakunk és sosem kértem tőle.Szóltál már a férjednek, hogy ez neked rosszul esik?

2014. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
34%
Ha bunkó a férjed és nem vitt haza, akkor miért vártál egy órát a buszra és miért nem mentél haza taxival?
2014. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
12%

Úristen kik írnak ide,h nekik nem természetes,ha valakiért érte jön a párja hosszabb utazás után.Én is kiteszek magamért fordítva.


Önbizalom hiányos vagy,h egy ilyen kihasználós herével vagy együtt?Én még az elején jöttem össze egy ilyennel,mikor még nagyon önbizalom hiányos voltam.Annak a herének minden kellett,de ha én kértem valamit,rögtön fájta a keze és minden baja volt.

2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
28%

"Annak a herének minden kellett,de ha én kértem valamit,rögtön fájta a keze.."


Meg tudom érteni.

2014. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
40%
Ki lehet ez a 38-as here huszár? Egyáltalán milyen körökben nevezik a férfiakat heréknek?
2014. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!