Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti párotok se tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti párotok se tartja a Valentin napot, Nőnapot, Születésnap, Névnap? Mi a véleményetek az ilyen hozzáállásról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Semmi ünnepet nem tart, úgy elsiklik az összes felett. Amikor olyanja van akkor vesz valamit, de a legtöbbször olyan hülyén jön ki a szitu ilyenkor mikor valami ünnepnap van. Ha kaptam is anno tőle valamit akkor is szörnyen gagyi dolgok voltak. 3x kaptam parfümöt már nem tudom mire, de mindig ugyanazt a száz forintos boltban kapható 500 forintos parfümöt. Vagy volt hogy szülinapom volt, reggel gyors beugrott a boltba mondta hogy várjam meg. Mire kimentem a kocsiba ott volt egy bonbon amit egyértelmű hogy akkor reggel vett, mert totál elfelejtette és meg se akarta erőltetni magát, hogy mást vegyen szülinapomra.. de legalább akkor gondolt rám. Volt hogy én se tudtam semmi értelmeset kitalálni, de (nő létemre) elvittem vacsorázni. Mindig reménykedek, hogy hátha a következő ünnepre kapok valamit, de semmi...Most legutoljára születésnapomra annyit nem mondott, hogy boldog szülinapot pedig elfelejteni biztos nem felejtette el, mert többen már előtte napokban felköszöntöttek. Szülinapom után 3 nappal mentünk vásárolni, akkor mondta hogy válasszak magamnak valami ruhát, vagy amit szeretnék. Aznap kapott fizut, előtte semmi pénze nem volt már és mondta, hogy hülyeséget meg nem akart venni. Szóval szokott egyébként kedveskedni, mindig próbál nekem kedvezni. Meglep sokszor ezzel-azzal, vagy csak a kedvencemet megfőzi, vagy hozza a reggelit az ágyba mire felkelek, szóval a mindennapokban nagyon aranyos, de valahogy ezek a "kötelező ünnepek" nem mennek neki. Valentin napra se kaptam semmit tőle, de mondom az még oké sokan nem szeretik, de gondoltam azért most nőnapra megerőlteti magát hát nem...Mondom legalább mamádnak, meg tesódnak vigyél egy szál virágot..és úgy rám förmedt pedig sose emeli fel a hangját, hogy nem érti ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy nőnap, meg anyák napja..., hogy ő megy dolgozni, este 11-ig melózik, honnan szedjen virágot csak elhervadna?! Olvastam, hogy a férfiak olyanok, hogy mindent mondani kell nekik nem mérgelődni a nőknek, hogy ezt se csinálja meg azt se..na mondom ma nőnap..mondtam neki, hogy szeretnék kapni egy tulipánt, vagy egy jácintot...tény hogy indult melózni és estig bent van, de olyan helyen dolgozik ahol virágbolt is van..hát erre jött ugye azzal, hogy csak elhervadna..ami a legrosszabbul esett, bár tudom nem azért mondta hogy megbántson, de közölte hogy én nem vagyok nő én már anyuka vagyok (kisbabát várunk), mondom de a pocakban is kis nőci van arra meg azt mondta, hogy az meg még nem biztos, hogy kislány. (20 hetes uh-n azt mondták hogy kislány de azért még ne fessük ki a szobát, tegnap másik doki is azt mondta hogy kislány), ő még szerintem reménykedik hogy fiú lesz...tudom nem megbántani akart ezzel, csak kedves akart lenne ezzel hogy ezt mondja hogy már anyuka vagyok, de nekem nem esett jól.

Bocsi ha hosszú lett...van akinek még hasonló képen gondolkozik a párja? Ti hogy reagálnátok le, hogy utál minden ünnepet? A hétköznapokban tényleg nagyon rendes, de már félek mikor jön valami ünnep. Nem érti, hogy nem az ajándék a lényeg nekem már az is jól esne ha csak egy szál virágot ad. Gondoltam arra, hogy 4 év után mostmár pontot teszek a végére és megbeszélem vele, hogy akkor hagyjuk is ezt az ünnepelést és én se adok neki sose semmit. Karácsonyra se kaptam semmit, én is csak apróságot de legalább gondoltam rá. Szerintetek megoldás ha egyszerűen én se adnék neki semmit?


2014. márc. 8. 10:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
17%
Valentin nap, születésnap, névnapra, férfinapot te tartasz neki?
2014. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Mi total igy elunk, de megbeszeltuk, hogy nem unnepezunk ajandekkal, mert az gagyi dolog,inkabb egyutt vagyunk az unnepen egymasnak, csak spontan szoktuk meglepni egymast neha.
2014. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
11%

szerintem a kérdésedre itt a válasz:


[link]


Érdemes elolvasni az erről szóló könyvet is:


[link]

2014. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem az ajándékozás a lényeg nekem se csak legalább a gesztust látnám, hogy legalább eszébe jutna egy szál virágot adni nem nagy pénz, de őt totál hidegen hagyják ezek a dolgok. 2x kaptam tőle virágot mind a két alkalom veszekedés után volt...:) Régen még előző kapcsolataimban is mindig saját készítésű dolgokat adtam leginkább. Családba is mindig ilyen apróságokat szoktam most karácsonyra narancslekvárt kapott mindenki pl. Nem szoktam én se túlzásokba esni, de valamit mindig kitalálok neki. Volt, hogy mondtam neki, hogy ne vegyen nekem semmit hanem valamit készítsen nekem, mert szeret barkácsolni, akkor aranyos volt és meglepett de legtöbbször semmi...
2014. márc. 8. 10:51
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
Valentin nap kettős ünnep neked is illet volna valamivel kedveskedni, akkor talán ő is vett volna egy szál virágot ma.
2014. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%
Nem jehova véletlenül?
2014. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, igen hallottam erről nagyon felkapták mostanában. Nem a szeretetről van szó, azt tudom hogy szeret és meg is szokott lepni mondjuk úgy akkor "ajándékokkal". Csak amikor az ember elvárná hogy meglepjék valami aprósággal, meg számítana rá akkor nem kap semmit. Ilyen a nőnap például szerintem ez szép ünnep és jól esne ha kapnék egy szál virágot csak hogy gondolt rám és megtisztel vele. Tatán a kórházból felhívott ma és mondta ha megyek majd be hozzá akkor kapok valamit. Szóval ő idősen bent a kórházba így gondol rám, párom meg közli hogy én már anya vagyok nem nő, meg különben is megy dolgozni honnan szedjen virágot ez rosszul esett.:(
2014. márc. 8. 10:57
 8/31 A kérdező kommentje:
Valentin napot eleinte tartottuk, nem nagy valami de sütöttem neki mindig valami sütit, ilyesmi. Ő közölte, hogy hülyeség ez a Valentin nap csak a pénzről szól...mondom oké aláírom lehet tényleg átvett hülyeség...de egy karácsony, egy születésnap, vagy egy nőnap...
2014. márc. 8. 10:59
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

az általam ajánlott link nem a szeretetről szól, hanem annak kifejezési formáiról, a módjáról szól, tehát a szeretetNYELV-ről írnak benne.


A leírásodból, a válaszaidból egyértelműen látszik, neked és a párodnak nem azonos a szeretetnyelve.


Ezt kellene értelmezni és ezt kellene megfelelő módon a tudtára hozni a párodnak, illetve ha benned is tudatosodik, hogy a párodnak más a szeretetnyelve, nem éled meg annyira rosszul, ha nem azon a módon fejezi ki a szeretetét, mint ahogy Te vágynál rá.

2014. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%

Fogadd el ilyennek és ne várj tőle többet. Ő ilyen!

Tolerálni kell a másik hibáit, bogarait, szokásait.

Ne tulajdoníts jelentőséget annak, hogy nem virágot, nem az számít.

Ha jól megvagytok, ne piszkáld ilyen felesleges dolgokkal, ezekből csak vita lesz. Lépj túl rajta és fogadd el olyannak amilyen.

2014. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!