Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek errőla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errőla hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A férjem szerint kihasználás az, hogyha megkérem hogy jöjjön elém és vigyen haza, amikor hosszabb utazásról jöttem meg.

Nem jött elém és képes volt hagyni, hogy este későn egy órát várjak a buszra. A kocsiút egyébként 10 perc lett volna.


2014. jún. 24. 12:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
89%
Már ne haragudj, de a férjed egy hü.lye. Mi az, hogy egy házasságban kihasználás az, ha eléd megy kocsival??! Ilyet én még nem is hallottam. Hála égnek.
2014. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
74%
HOgy nem valami figyelmes ember a férjed. Finoman szólva.
2014. jún. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
50%

Általános esetben egyáltalán nem kihasználás. Mondjuk ha éppen beteg, vagy már legurított egy-két italt és te az utolsó pillanatban szólsz neki, akkor megérteném, hogy azt mondja, ne haragudj, de nem. Ha viszont semmi különösebb oka nem volt rá, akkor csak azt tudom elképzelni, hogy túl lusta volt kimenni érted.


Ezek amúgy olyan apró, alap dolgok egy kapcsolatban, hogy azért ha tudok, kicsit segítek a másiknak. Persze mindenkinek lehet rossz napja, lehet, hogy a férjednek is az volt.

Nem tudom, amúgy is így viselkedik-e, vagy az ilyen esetek a ritkábbak és máskor segítőkészebb, mert az sem mindegy.

2014. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
65%
Ez számomra nem tűnik kihasználásnak. Ellenben az én párom akkor is elvárja hogy érte menjek, amikor módja van egy kis körültekintés után egyedül minden bökkenő nélkül hazajönni. No, ez számomra már kihasználás. Szakítottunk is nemrég. Elegem lett, hogy férfi létére úgy viselkedik, olyan hisztis mint egy gyerek. Persze hozzáteszem, hogy nyilván én is hibás vagyok amiért idáig fajult a dolog. A végéből az a tanulság, hogy sosem egy emberen múlnak a dolgok, nézz magadba, hogy nem használod ki máskor a férjedet, amikor fel sem tűnik neked.
2014. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha hosszabb utazás után jöttél haza,akkor engem,aki szeretett nagyon várt már és magától jött elém.

Egyértelműen rosszul volt a férjed még a gondolatától is h hazajöttél és nem akarta siettetni a dolgot.


Amit mondd aszerint férfi létére még egy here is.


Milyen lehet ezek után a magánéletetek?Sürgősen válnék,mert ez tök megalázó,nem érzed?

2014. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Általában ő kér mindig szivességet, de ha én kérek valamit na azt már nem. Legyen szó akár egy kávéfőzésről is...

Ebből lett elegem ez a mostani eset már a pont volt az i-n.

Nem ivott, egyszerűen lusta és nem érek neki annyit, hogy megmozduljon értem. Ennyi.

2014. jún. 24. 14:06
 27/51 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván nem kihasználás, de ez a hisztizés,amit te is művelsz már nem egészséges. Magyarán te is eltúlzod, meg ő is, csak végletekben tudtok gondolkodni, ezért is illetek össze.
2014. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jogsim, mert megmondta ha lesz is akkor sem ülhetek a volán mögé, csak ha veszek magamnak egy autót. Ezért maximálisan kihasználja a helyzetet.
2014. jún. 24. 14:08
 29/51 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, csak feltettem egy kérdést, mert elgondolkodtatott, hogy tényleg én vagyok-e a bunkó, de örömmel látom hogy nem.
2014. jún. 24. 14:09
 30/51 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező és miért kell neked más engedélye s jogsihoz, már bőven megcsinálhattad volna, ha akarnád.
2014. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!