Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek errőla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errőla hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A férjem szerint kihasználás az, hogyha megkérem hogy jöjjön elém és vigyen haza, amikor hosszabb utazásról jöttem meg.

Nem jött elém és képes volt hagyni, hogy este későn egy órát várjak a buszra. A kocsiút egyébként 10 perc lett volna.


2014. jún. 24. 12:28
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem ment veled együtt?
2014. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
77%
A normális hozzáállás az lett volna, ha kérés nélkül is eléd megy, ő maga ajánlja fel. Ez így borzasztó. :(
2014. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 Imola Ágnes ***** válasza:
92%

Házasság előtt miért nem derülnek ki ezek a dolgok? Nem értem....

nem vagyok házas, de a párom nyilván elémjön kérés nélkül. Sőt, mikor nem volt autó, akkor is elém jött gyalog, hogy segítsen.

2014. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
55%
párom elém jön vagy kocsival, vagy gyalog v akárhogy
2014. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
90%

kár hogy ezek a dolgok nem derültek ki házasság elött...

az én férjemet nem kell megkérni, magátol jön ki elém. nem kihasználás ez, hanem törödés, féltés.

2014. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
97%

Mi ki szoktunk egymás elé menni, akkor is ha csak buszmegállóig kell kimenni, vagy az állomásig.

Szerintem ez nem kihasználás, mi önzetlenül segítünk ilyenkor a másiknak.

2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem is ez lenne a legtermészetesebb.

2014. jún. 24. 12:56
 18/51 anonim ***** válasza:
75%

egyetértek, hogy ez gáz...szerintem más baja van veled, pl. nem szeret. az a legfurább, hogy nem féltett téged az éjszaka közepén várni a buszra...


A helyedben már nem haza mentem volna ezek után egyébként.


ja, és teszem fel: nem adsz te is abba a benzinbe, ha szerinte ez "kihasználás"???

2014. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
91%

Azért közölném vele, hogy legközelebb nem hagyom neki otthon az autót, mert nem akarom kihasználni, így haza tudok menni valamivel.


Oltári nagy bunkóságnak gondolom ezt a férjed részéről.


Azért mielőtt bármit is lépsz, gondold végig, hogy miért tehette ezt, ha eddig nem volt jellemző. Megbántottad valamivel? Akarata ellenére mentél el, úgy hogy nem értett vele egyet, ezért úgy gondolta oldd meg egyedül a hazautadat? Ez csak tipp, de ha szeret téged akkor valami más állhat a háttérbe.

2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 intrepid ***** válasza:
85%
Nem volt valami előzmény, amiért duzzogott? Vagy nem ivott előtte, hogy féltette a jogosítványát?
2014. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!