Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek errőla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errőla hozzáállásról?

Figyelt kérdés

A férjem szerint kihasználás az, hogyha megkérem hogy jöjjön elém és vigyen haza, amikor hosszabb utazásról jöttem meg.

Nem jött elém és képes volt hagyni, hogy este későn egy órát várjak a buszra. A kocsiút egyébként 10 perc lett volna.


2014. jún. 24. 12:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
te mentél hozzá
2014. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
30%
10 perces kocsiút gyalog sem több fél óránál miért nem sétálsz haza.
2014. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Gyalog egy jó óra, és este a tízkilós cuccommal nem volt kedvem nekiindulni.

Itt most a hozzáállásról beszélek, ha van aki felfogja.

2014. jún. 24. 12:34
 4/51 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom kérés nélkül is kijön elém. És én is elé, ha szükséges. Soha nem éreztük kihasználásnak.
2014. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%

Te mentél hozzá...


egyébként szerintem nem kihasználás,nekem évente 3-4 alkalommal kell mennem repülővel munkaügyben,olyankor a férjem kivisz a reptérre,és elém jön,pedig 100 km nem 10 perc,de kényelmesebb mint a transzfer,amit a cég fizetne.

És teszi ezt akkor is ha hajnal 4kor kell itthonról indulni,vagy este 11-re kell értem jönnie.

Késő este buszozni egyébként sem "hagyna" (persze nem köt ki),annál jobban félt.

2014. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ. Ha te nyaralni voltál, ő meg dolgozott nap közben, akkor jogos hogy nem ment érted.
2014. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Otthon volt egész nap.

Egyébként én úgy gondolom, hogy azért vagyunk egymásnak hogy egymás támaszai legyünk és még ha ilyen piszlicsáré dolgot is másképp látunk ott nagy baj van. Szerintem tök természetes lenne hogy elémjön, kérés nélkül is.

2014. jún. 24. 12:39
 8/51 Őszödi Ferenc ***** válasza:
82%
Hát valóban, maga választotta. Megnyerte, viheti.
2014. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
30%

szerintem érted mehetett volna! főleg este sötétben! nem félt?

ha nyaraltál is akkor is mehetett volba, attól hogy azt nem illik házastárs népkül

2014. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Nem nyaraltam!
2014. jún. 24. 12:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!