Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondanátok ezt a sógorotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok ezt a sógorotoknak?

Figyelt kérdés

Egymással szemben ültek a sógornõm és a férjem.

Hárman voltunk és arra lettem figyelmes, hogy a férjem átfogja a lábszáraival a sógornõm egyik lábszárát. Ugy tett a férjem, mintha nem történt volna semmi sem, a sógornõm óvatosan kihuzta a lábszárát és közben figyelte a férjemet.

En meglepõdtem és nem szóltam semmit sem. Mondtam otthon a férjemnek,hogy mit jelentsen ez és õ letagadta.Egy másik alkalommal is hasolnló történt, de ezt is letagadta.

A sógornõm és a férje már külön vannak, eléggé rossz házasságban éltek amugyis, de még nem váltak el.

Ami bánt, hogy a férjem,amit a szemeimmel láttam azt letagadja.


2014. jún. 21. 00:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

folyt.

annyira meglepõdök,hogy nem is tudok hirtelen reagálni.Amikor hazamentünk, akkor mondtam a férjemnek, az volt a válasza, hogy ez a nõ szörnyü.Szerintem a férjét is csalja, de a sógorom olyan kuka, mint én, hogy nem mond el semmit sem.


Véletlenül átment az elõzõ,ha rosszul irtam bocsi.

2014. jún. 21. 12:38
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon hiszek a horoszkópokban, de pl. a férjem és a sógornõm rákjegyüek,a karakterük hasonlit egymásra, én és a sógorom bakjegyüek vagyunk.

Talán a mi sorsunk is az lesz, hogy külön válunk?

Ugyanabban a jegyekben születtek az õk gyerekei,mint a mi gyerekeink.

Nekem született elõször az elsõ gyermekem és nekik is az elsõ ugyanabban a hónapban, februárban.A 2._ik gyermekekkel is igy vagyunk novemberben.

2014. jún. 21. 13:08
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi vagyunk akik hamarabb házasodtunk, de fiatalabbak vagyunk náluk pár évvel.
2014. jún. 21. 13:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne a szemednek higgy hanem a férjednek:) Mi lenne már ha mindenki a vaksi szemeire hagyatkozna?:)
2014. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy te a férjed testvéréért aggódsz, meg hogy össze ne ugraszd őket, miközben a férjed hülyének néz!
2014. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!