Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ha a gyereketek...

Szülők! Ha a gyereketek megkérdezné, hogy próbáltatok-e már valamilyen drogot, és a válasz igen lenne, megmondanátok neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem lenne igen, de ha az lenne talán megmondanám, mert ha kérdezi, lehet ö is kipróbálja, de ha Te öszinte vagy a gyerekkel, akkor ö is az lesz, és ö is el fogja mondani. (Lehet egyébként azért kérdi.)
2010. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki, öszintének kell lenned, meg azért mondd el hogy milyen hátrányai vannak, és hogy ne szokjon rá..
2010. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is jobb ha látja, hogy a szülö kipróbálta, mégse használja, nem pedig csak elvekröl prédikál és tilt olyan dologtól, amiröl fogalma sincs.
2010. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szülő, de a másik oldal nézőpontját elmondhatom. A szüleim elmondták, mikor milyen drogot próbáltak ki és milyen hatással volt rájuk. De mi mindent megbeszélünk egymással, nincsenek tabutémák, és ez nekem (21/l) és az öcsémnek (16/f) is példamutató magatartás. Az őszinteségnél nincs fontosabb.
2010. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
igen. sőt. ha a a gyerekem annyira ki akar vmit probálni (persze attól függ mit) lehet azt mondnám inkább velem probálja ki mint vmi idiota tinikkel... Szerintem jobb az őszinteség, és sokkal hitelesebb ha így probálom meg lebeszelni róla mintha csak úgy vaktába mondanám h az nem jó
2010. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
17:29-es azért én nem adnám a gyerek szájába, már bocs!
2010. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
17:29-os nagyon nagy vagy!! Belőled biztos jó szülő lesz vagy már vagy!! Szertinem ez a legjobb hozzá állás amit írtál! gyerek akkor biztos nem fogja kipróbálni:D.. Most elképzeltem ahogy együtt nyomjátok:D
2010. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség a legfontosabb. Abban lehet kicsit túlozni,hogy hogy érezted magad utána, hogy ne akarja kipróbálni.


Botlani lehet, ezt Ő is tudja. Ha látja, hogy eléggé bátor vagy ahhoz, hogy elmond Neki, szerintem nem lesz gond.

2010. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó, és ha nem tartom rossz dolognak a füvet? :D
2010. júl. 10. 17:47
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
Én bár soha semmit nem próbáltam ki (tudom, ez manapság nagy ritkaság, de igaz), ha kipróbáltam volna akkor sem mondanám meg. Égne annyira a pofám, hogy nem mondanám el a gyerekemnek. 21/N
2010. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!