Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megmondanátok ezt a sógorotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanátok ezt a sógorotoknak?

Figyelt kérdés

Egymással szemben ültek a sógornõm és a férjem.

Hárman voltunk és arra lettem figyelmes, hogy a férjem átfogja a lábszáraival a sógornõm egyik lábszárát. Ugy tett a férjem, mintha nem történt volna semmi sem, a sógornõm óvatosan kihuzta a lábszárát és közben figyelte a férjemet.

En meglepõdtem és nem szóltam semmit sem. Mondtam otthon a férjemnek,hogy mit jelentsen ez és õ letagadta.Egy másik alkalommal is hasolnló történt, de ezt is letagadta.

A sógornõm és a férje már külön vannak, eléggé rossz házasságban éltek amugyis, de még nem váltak el.

Ami bánt, hogy a férjem,amit a szemeimmel láttam azt letagadja.


2014. jún. 21. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom!

Ez Veled szemben gáz!

2014. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha olyat tagad le, amit te a két szemeddel láttál, akkor egész egyszerűen hülyének néz téged, és a saját testvérét is. Ez egy jellemtelen alak. Gondolj csak bele, ha melletted ilyet tesz a testvére nőjével, akkor mit tehet nélküled idegen nőkkel!


Neked nem kell bizonygatnod semmit. Hagyd ott! Úgy is tudja majd, hogy miért teszed.

2014. jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
ne a sogorod erzeseivel torodk, hanem a sajatodeval. o mar elhagyta a kikapos hazastarsat. most neked kene...
2014. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én megmondanám a sógoromnak is, de ezt a gusztustalan pasit is elhagynám. De beszélj a sógoroddal, lehet ő is tud valamit, több szem többet lát.
2014. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Én beszélnék a sógornőmmel, bár sanszos,hogy ő is tagadná...

Következő körben a sógorral...tud e róla vajon, stb...


A férfiak nagy része ilyen,tagad a végtelenségig...sajnos.

Már nem először fordul elő,írod.Én már akkor utánajártam volna a dolgoknak...

Hány évesek vagytok, gyerekek vannak e?

2014. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

" a férjem,amit a szemeimmel láttam azt letagadja."

- hát szerintem itt a vége egy párkapcsolatnak.

2014. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi a francot keresel még emellett az ember mellett?
2014. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Bocs, de szerintem KAMU!!


Ha hárman ültök az asztalnál és pl. étkeztek,

egyszerűen NEM LÁTHATOD, hogy mi folyik az asztal alatt, csak ha felemeled a terítőt és lehajolsz az asztal alá!!

Sorry!

2014. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerintem kezdj el komolyan gondolkodni azon, hogy mi folyik a hátad mögött. Vagy már sz**elnek, vagy nemsokára fognak, az tuti. Ne legyél ilyen kuka, ne hagyd hogy hülyére vegyenek.

A sógorodnak tök felesleges erről beszámolni, ő már otthagyta a csajt, a férjeddel viszont komolyan el kéne erről beszélgetni.

2014. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazatok van és nem kamu!

Nem ültünk asztalnál, hanem a füben és szemben ültek egymással.

Bocsánatot kért tõlem a férjem, de ez vajon elég nekem?A sógornõm nem valami szép(a férje helyes pasi), és többször észrevettem,hogy a férjemet, mintha csábitani szeretné.

Az a baj, hogy nem szeretném összeugratni a 2 testvért, azt hiszem lenyelem inkább.Tudomásom szerint még sohasem csalt meg a férjem.Egyszer egy alkalommal történt olyan is, hogy a sógoroméknál voltunk(azt hiszem a férje elment valamit venni)és a kezében egy diplomatatáskával jött be a nappaliba.Kinyitotta és tele volt kotonnal.Mosolyogtam egyet, és nem értettem,hogy ezt miért csinálta.Sajnos kuka vagyok, amikor valami történik, annyira

2014. jún. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!