Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg nagy bűnt követünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy bűnt követünk el, ha belenézünk néha párunk telefonjába és emailjeibe? Vagy csak azok tartják bűnnek akiknek titkolnivalójuk van? Az enyémbe belenézhet a párom bármikor, hisz nincs takargatnivalóm.

Figyelt kérdés
Sajnos én többször találtam is olyat,amit nem kellett volna,ezért is érdekelne többször,hogy mi folyik a hátam mögött.Aki ilyen esetben is tabunak tartja a témát,akkor ő még talán nem járt hasonló cipőben.

2014. jún. 20. 08:47
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
37%

" a csomó elmentett udvarlást,kávéra hívogatást,enyelgést"


ennyi nekem éppen elég lett volna, hogy lelépjek ettől az embertől. Szórakozzon a nénikéjével. És itt van az élő példa, hogy aki rejtegeti a cuccait....(megmutatott egy egész más dolgot, mint amúgy a gépen csinált), és várta hogy elmenj, vagy hogy amikor közeledtél a gép felé úgy reagált ahogy.... aki rejtegeti a cuccait, kiakad, ha beleolvasnak, annak takargatnivalója van!


Egyébként pedig, a cél szentesíti az eszközt, hogy közhelyes legyek. Ha ilyen áron tudja meg valaki, hogy a párja becsapja akkor tegye meg.


Nekem nincs titkolni valóm, érdekes módon soha nem zavart, ha a férjem kezébe fogta a telefonomat, vagy nyitva hagytam előtte a fb-omat, vagy a leveleimet....és őt sem zavarta soha.

2014. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
69%

Nem tehetünk róla, hogy téged egyáltalán nem szeret a pasid, meg is csal, átver, lenéz és kihasznál. Te azt kérdezted, hogy bűn-e más személyes szférájába durván behatolni, megalázni őt, és elvenni tőle a személyiségi jogait.


Igen, bűn, sőt, bűncselekmény is, visszaélés.


Nem minden nő őrült, ezt meg kellene értened. Van, aki ki mer lépni a fosból, és keres valakit, aki nem csalja meg és nem alázza meg. És tudod, mit? Nem minden nő válik egy frusztrált hülyévé, aki önigazolást keres, és "értelmes válasz"-nak bélyegez ez másik hülyét, aki szintén hisztis, frusztrált és szintén önigazolást keres.


"ha ott van az orra előtt egy kompromittáló beszélgetés akkor az nem érdekli,jaj...strucc politika."


Tudod, mit? Irónia lesz, talán megérted: De, én minden levelét kinyitom, most is itt a laptopja, végigkutatom az egészet, törlök beszélgetéseket, az alsógatyáit szagolgatom/nézegetem rúzsnyom után kutatva.


Megérdemlitek egymást a pasiddal, sok boldogságot kívánok:) Megcsal, te őrült vagy, vajon melyik volt előbb?:D

2014. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

42.válaszra:

Tudod,mindig az adott pillanatban dönti el az ember,h.hogyan cselekszik,jól v.rosszul.Amíg velem nem történt meg ilyen,én is mindig ezeket mondtam...nahát velem ezt nem csinálná senki...és mégis.

Ezért már megtanultam,hogy nem ítélek el senkit,mert ki tudja,kivel,mikor,mi fog történni.Ettől függetlenül,mindenkinek lehet véleménye és nem hülyézek le senkit.

Sajnos nem olyan egyszerű kilépni egy kapcsolatból még akkor sem,ha megalázzák,bármilyen könnyűnek is gondolják sokan.

2014. jún. 21. 11:43
 44/57 anonim ***** válasza:

Mi azért gondoljuk könnyűnek, mert egyikünk sem őrült, és már lépett ki kapcsolatból:) Meg mondjuk, engem szerettek a szüleim, a barátaim is normális emberek, így nincs meg bennem a mártír-ösztön. Egyszerűen nem vagyok képes tolerálni a megalázást, hanem saját szerencsémnek vagyok a kovácsa:) De semmi baj, ha téged így neveltek, csak ne ítélj el minket, mert nem vagyunk őrültek:)


Ha vele maradsz, én javasolnék egy pszichológust, terápiára. Ő segítene feldolgozni, hogy a 3 éves kori éned most milyennek láthat téged, és milyen csalódott lehet.

2014. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

"nekem azt senki,ha ott van az orra előtt egy kompromittáló beszélgetés akkor az nem érdekli"


Csak onnan tudnám, hogy kompromittáló, hogy elolvasom, ahhoz, hogy elolvassam, tudnom kellene, hogy kompromittáló... ez egy ördögi kör.


Mellesleg tök más, hogy egy normális pár megbízik-e egymásban, vagy egy olyan emberről van szó, mint a párod.

2014. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

44.válaszra:

Nem olvastad el figyelmesen,amit írtam.Nem ítélek el senkit,nem nevezek bolondnak,őrültnek stb.-nek sem senkit és nem hiszem,h.sajnáltatom magam,mártír sem v.ok.Szerintem meg nem biztos,h mindenki egyetért ért veled!Örülj neki,h.téged még nem nézett hülyének a társad.

Te úgy gondolod ebben a kapcsolatban csak velem van probléma?Javasoltam már a párterápiát,de ő hallani sem akar róla.Vajon miért?Talán fél,h.neki is elmondják,h.nem normális amit csinál?

Lehet,igazad van és kineziológushoz kéne mennem v.egy családállításra(voltam már családállításon,de csak szereplőként,de sajnos nem éreztem semmit).

A mostani és a 3 éves énem is szomorú,hiszen akkor veszítettem el az édesanyámat.(és igen,lehet ezért vagyok ennyire ragaszkodó mindenhez,emberhez,állathoz,tárgyhoz....

2014. jún. 21. 13:47
 47/57 A kérdező kommentje:

45.válaszra:

Én vagyok olyan naív(még mindig),h.1-1 bocsánatkérés és ígérgetés után,bízom abban,h.több ilyen nem lesz és jól is érzem magam.Sajnos általában egy idő után jönnek a jelek v.ilyen gyors kilépések az oldalról,ha közelítek a laptop felé.

Igen,egy normális kapcsolatban minden más lenne,miért ne bíznék meg abban akit szeretek és még sosem vert át,v.,ha meg is botlott,azóta már bizonyított.

2014. jún. 21. 13:54
 48/57 A kérdező kommentje:

45.-nek még:

Egyébként meg sztem.,nem kell nagyon olvasgatni...én ránézésre megmondom,mert ismerem annyira,h.mi az vagy ki az aki kompromittálót írhat.(mások leveleit én sem szoktam olvasgatni)

2014. jún. 21. 13:58
 49/57 anonim ***** válasza:

A mártír nem csak azt jelenti, hogy sajnáltatja magát, hanem annak ellenére hagyja, hogy folyamatosan megalázzák, hogy tudja, hogy mi folyik a háta mögött/szeme előtt. Te mártír vagy, de mondom, ez nem baj, biztosan van oka. Csak attól még egy frusztrált őrült kutakodó maradsz, ha azt mondod, hogy a férjed után kutakodsz és ezt tudod IGAZOLNI magad számára. Na, ez már beteges.


Hozunk rossz döntéseket, ahogyan írod is, de aki bemeséli magának, hogy azok helyesek és bárki más is így tenné, az tényleg idióta.


Ez az egyik kedvenc kérdésem mostanában, olyan jónak érzem az életemet, és magamat olyan intelligensnek és magas EQ-júnak:D

2014. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Jó,akkor legyek mártír.Olyan jó,h.vannak még ekkora önbizalommal és egoizmussal rendelkező emberek,hát őszintén mondom küldhetsz belőle...

Egyébként megint rosszul értelmeztél v.mit,sosem mondtam,h.én jó döntéseket hoztam v.fogok hozni...

pont.

2014. jún. 21. 15:16
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!