Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit tennétek, ha arra érnétek haza, hogy a férjetek a közös ágyatokban csal meg titeket?

Figyelt kérdés
Egy másik pasival!

2014. jún. 13. 04:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén meglepődnék, mert sosem volt gond a potenciáját illetően.. viszont ha meleg lenne, akkor valószínű ritkán szexelnénk... heti 5-8 alkalom pedig minden csak nem ritka...szerintem...


Emellett pedig beadnám a válópert mert megcsalt (az lényegtelen hogy férfival vagy nővel), és lecserélném az ágyat.

Valamint kapna két pofont amiért évekig azt hazudta hogy szeret engem...miközben inkább a pasikat szereti...

2014. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
uhh.Rohannék orvoshoz nem e adott valami kórságot.Aztán kikaparnám a szemét is
2014. jún. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Akkora balhét csapnék, hogy a hatodik szomszéd is hallja, üvölteném, hogy h.ly.e b.z.k! Majd beadnám a váló keresetet.
2014. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, el sem tudom képzelni a szituációt. Azt sem, hogy a férjem meleg, ugyanakkor azt sem, hogy olyan hülye legyen, hogy a közös ágyunkban csal meg. :) Jóval több esze van ennél. :)
2014. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Fúj. Undorodnék és válnék.
2014. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

számomra nem lenne másabb, mintha nő feküdne ott, mindenképpen csalódnék, hogy abban a pillanatban megundorodnék tőle (főként azért, hogy indiszkréten, a saját ágyunkban lenne, mással, nem mert meleg...)

és tuti, hogy olyan ronda szavakkal illetném, hogy egy kocsis is elpirulna a hallatán...

a nagy káromkodás után elviharoznék, lehet hetekre elmenekülnék valahová, hogy ne kelljen látnom az undorító férgit...

2014. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném. Senki nem tudja, mennyi látens homoszexuális van a világban, ha valamelyik is felvállalja magát és nem él tovább elnyomásban, az dicsérendő szerintem, persze, nem a megcsalás ennek a normális módja. Szóval hagynám, hogy menjen és élje az életét, és én is élném a sajátomat, ki-ki a maga módján pedig feldolgozná, ami történt.

Lehet finnyogni a válaszomra, nem zavar, ha nem tetszik. De gondoljatok bele, ha egy házas férfi férfival csalja a nejét, az valószínűleg világéletében meleg volt, ennek ellenére nem merte vállalni és meg akart felelni a társadalmi elvárásoknak (megnősül, családot alapít). Az elnyomott én pedig rengeteg bajt okoz mind mentálisan, mind fizikailag, és kinek jó, ha továbbra is hazudik magának és a külvilágnak is?

A megcsalás a fent leírt esetben pedig egy módja az elnyomás alól való kitörésnek, ez nem azt jelenti, hogy megbocsátható, de ha valaki akarja, az okokat meg tudja érteni.

2014. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egy másik pasival? :D

Sokkolna a dolog, az biztos. Nem tudnám eldönteni, hogy sírjak-e vagy nevessek. :D

Emiatt azonban nem hiszem, hogy válnék...

2014. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mindkettőt kirángatnám az ágyból, kizavarnám az utcára, utánuk hajítanám a cuccaikat, és menjenek, amerre látnak.


Miért nem mondta el az igazat, hogy meleg/szeretné kipróbálni, milyen egy csapattárssal? És mit titkolhat még? Mire alapult eddig a házasságunk, ha nem az őszinteségre?

2014. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Átcammognék a másik szobában lévő puskámért, nem hiszem, hogy megtölteném de azt nekik nem kell tudni, hogy nincsenek közvetlen veszélyben majd szerintem kizavarnám őket meztelenül a házból, oldják meg a hazautat ahogy akarják. Persze ez csak teória. természetesen elindítanám a válást amilyen gyorsan csak lehet és az életbe többet látni nem akarnám azt az embert.
2014. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!