Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelt kérdés
Parom 9kor elment moziba az öccsével még nem ért haza, tekefonf nem veszi fel nem reagal semmire! Mire gondoljak?
2014. jún. 1. 02:54
1 2 3 4 5
 1/42 piriiiiii ***** válasza:
87%
Természetes az aggódás, de szerintem megittak valamit az öccsével, aztán még valamit... bár telefonra reagálhatna...
2014. jún. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Huha, ha 12 kor írtad volna ki a kérdést azt mondanám túlzás.

De ez így tényleg nagyon kemény.


Remélem hazaért azóta és minden rendben vele.


Szerintem 12 előtt végeztek a filmmel és beültek valahová

és nem akart felébreszteni azért nem írt smst.

Az hogy a telefont nem veszi fel elég gáz, de remélhetőleg csak zajos helyen van és nem hallja.

2014. jún. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%

Én már megőrültem volna az idegességtől. Akár páromról, akár másról lenne szó, ha valaki szó nélkül eltűnik órákra, és a telefonra se reagál, attól falnak tudnék menni. De mivel együtt éltek, ezért alap lenne, hogy legalább ír egy sms-t, hogy "ne haragudj drágám, lejöttünk egy sörre az öcsémmel, fél óra múlva otthon vagyok, de ha mégsem, akkor olvasd el ezt az üzenetet még egyszer" vagy akármi...


A tesója számát nem tudod véletlenül? Vagy valami havert, aki tudhatja, merre vannak?


Am én arra gondolnék, hogy vagy 1) meghaltak vagy 2) épp megcsal vagy 3) annyira berúgtak, hogy egy árokban alszanak már, vagy 4) csak simán lesz*rja, hogy aggódsz érte, és bulizik valahol.

2014. jún. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
9ota? Azert az már több mint nem normális! Itt van 2pici lanyunk ha vmi tortenne se tudnám elerni! Azert ez elég idegesítő! Még mindig semmi! De jo, h feltalaltak a telefont. ......
2014. jún. 1. 03:27
 5/42 A kérdező kommentje:
Hivtam a tesójat ő sem veszi fel! Autoval mentek 30kmre tőlünk. .....szoval minimum 1jozan! Mind a kettőnek van 2gyereke és felesége! Nem vagyok egy sárkány tipus de lassan fel robbanok!
2014. jún. 1. 03:30
 6/42 anonim ***** válasza:
51%

Abszolut megértem.

Próbálj megnyugodni.


Bajuk tuti nem esett, mert akkor már valószínűleg értesítettek volna.

Valahol discoznak inkább és üvölt a zene.

Amint valamelyikük előveszi a telefonját haza fognak indulni.

Hány nem fogadott hívást fog találni?

2014. jún. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Sógorom 6ot a párom sztem vagy 20at!:O Fel 2ota próbálom elerni!
2014. jún. 1. 03:36
 8/42 anonim ***** válasza:
72%

Akkor még türelmes is voltál.

Én tuti már fél 1 felé kész lettem volna, hogy hol van már.

:(

Ha csak moziról volt szó, nem reggelig tartó kimaradásról.

2014. jún. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
Nah? Otthon vannak e már? Am a kérdésedre is válaszolok. Igen, szoktam szólni ha kések, vagy valami oka van hogy később érek haza. Mindig pontos voltam meg rendszerető, így ez valahol megszokott is a páromnak. Nyilván mozi, dugó vagy bármi egyéb késésre adhat okot, de azt kb előre rászámolom. Ha 30 percel azt is túllépem akkor jelzem, pont azért h ne aggódjon. :) Kb így szoktam meg gyerekkorom óta, szal...
2014. jún. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Igen mozirol úgy volt megveszelve, h a 22oras vetitesre ulnek be........120perces a film plusz fél óra barmikor megeshet.........szoval olyan 1korul meg kellett volna erkeznie...........na ez már több mint 3oraja elmúlt! Nem tudom hogy először örüljek ha haza er vagy inkább orrba vagnam, h bem tud szólni. .......Ilyen még nem volt.......azaz max 1ora késés igen de az esetek 99% ban szólt! H most mi van gőzöm sincs!
2014. jún. 1. 04:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!