Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelt kérdés
Parom 9kor elment moziba az öccsével még nem ért haza, tekefonf nem veszi fel nem reagal semmire! Mire gondoljak?
2014. jún. 1. 02:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%

Velem egyszer játszotta el ezt a párom, akkor még se gyerek, se papír nem volt még. Meg is lepett a viselkedése, mert igazából én azt teljesen megértettem, hogy jól érezte magát a barátaival hisz sokszor én noszogattam, hogy menjen kicsit kikapcsolódni velük, mert annyira csak nekem élt. És még messze sem ment mert a ház előtti szórakozó helyen multatott. De hívásra nem válaszolt ő sem.


Na ő is hazajött hajnalba, a szemei keresztbe álltak, elaludt a padlón... Reggel teljesen higgadtan megmondtam neki, hogy most ilyet csinált ok, elnézem, nem történt semmi végzetes... de ha legközelebb is ezt bejátssza, akkor fel is út le is út! Ha tovább marad szóljon nekem. És itt még azt sem lehetett mondani, hogy az hitte elaludtam, mert estére meg volt beszélve egy romantikus este, ahol mindketten odatesszük magunkat.

Megszoktam, ha én azt mondom, hogy 10-re visszajövök akkor 10-re visszajövök. Vagy hívjon ha mégsem.

2014. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
76%

Én k*rvára utálom, ha valaki nem szól, és nálunk is rájött a férjemre hosszú évek után hogy neki "nem kell, mert úgyis együtt élünk, majd hazaér".


Merthogy pl. elmegy a garázsba du. 4 után mikor befejezi a munkát, és neki miért kellene 7-8-kor szólnia (vagy netán előtte), hogy lassan hazamegy, mert majd hazaér, azt' meglátom.


Bezzeg ő azért minden tetves nap megkérdezi, mikor érek haza, ha elmegyek otthonról/kések. Felbasz agyilag, főleg, hogy évekig tök normálisan állt a kérdéshez.

2014. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
60%

Majd írjál mi volt, mert már nagyon érdekel, mivel próbálja majd kimagyarázni magát.


A viselkedésére egyébként nincs bocsánat.

Az én férjem nagyon ritkán csinál ilyet, de akkor is felveszi a telefont legalább. Szerintem ez így gerinces.

2014. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben most beküldeném hozzá a gyerekeket, lábossal és fakanállal a kezükben, hogy játsszanak apának valami szépet. Nincs azzal baj, ha valaki kimarad éjszakára, de az, hogy te órákig ébren aggódsz miatta, míg ő nyugodtan sörözget, na az szerintem nem elfogadható egy házasságban. Gondolom ha hazaszól, hogy drágám, meginnék pár rövidet pistával, később megyek haza, akkor téged sem zavarna, de így...
2014. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
95%

Én mindig szólok ha kések. NEm azért mert beszámolóval tartozom, hanem azért, mert nem játszadozom a vőlegényem idegeivel. Ő is mindig szól nekem,ha késik.


Egy felnőtt, gyerekes apáról ez neagyon csúnya dolog volt.

2014. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
94%
Nálam alap, hogy aki vár(most tök mindegy, hogy a páromról, szülőkről, barátról stb. van szó), annak szólok, ha úgy tűnik, hogy negyedóránál többet kések, hogy ne aggódjon. Sztem ez lenne a normális, hogy mutatom, hogy törődöm a másikkal...
2014. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Na mizu kérdező?
2014. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Le irok mindent hnap csak közben eltort akezem 4darabba és intezek mindent a csütörtöki mutethez!
2014. jún. 3. 23:11
 39/42 anonim ***** válasza:

Férjed arcán törted el a kezed? :)

Amúgy néha nem árt ha az ember elmegy lazítani,a telefont hangos helyeken pedig nem lehet meghallani,szóval rézben ez is érthető,de azért előtte illett volna szólnia hogy majd valamikor megy és kész,hogy ne várjad.

Amúgy sok nőnek ez is mániája hogy tudjon férje minden egyes percéről,nos ilyenkor néha mikor a rossz kisgyerek,direkt keresztbe is teszünk ,mert enélkül nem lenne szép az élet. :)

2014. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Huha

:O


Remélem azért jól vagy és nem boxoltatok és úgy tört el.

Nagyon sajnálom.

Sok erőt kívánok a műtéthez és a gyógyuláshoz.


32N

2014. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!