Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szóltok ha később mentek haza?

Figyelt kérdés
Parom 9kor elment moziba az öccsével még nem ért haza, tekefonf nem veszi fel nem reagal semmire! Mire gondoljak?
2014. jún. 1. 02:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
62%
történt már valami?
2014. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

Ha azt mondom a páromnak vagy a szüleimnek hogy kb 2-3 órát leszek kint akkor értelemszerűen hazaszólok hogy ne aggódjanak csak kések egy picit, ebből nem is szokott gond lenni igazából, szüleimnek is csak azért szólok hogy ne aggódjanak feleslegesen.

Ha esetleg később esnék be vagy másnap reggel akkor természetesen hazaszólok hogy ne ijedjenek meg.

Ha a telefont egy időre némára teszem vagy olyan helyen vagyok ahol nem hallom meg várhatóan azt is közlöm hogy ha nem veszem fel ne aggódjanak rögtön a legrosszabbra.


Ha meg kések mindig odacsörgök hogy mi a helyzet.

Szüleimnek is csak azért mert velük élek még sajna és igaz hogy picit parásak de a testvéreim közül is bennem bíznak meg a legjobban szóval akkor se lenne baj ha szó nélkül kések de én jobb szeretek biztosra menni. A barátnőm meg nem az a bulizós lány, ritkán jár el neki az a világa, és én elfogadom, ha úgy van értelemszerűen neki is szólok hogy ne aggódjon miattam. Ő is tudja hogy megbízható vagyok és csak akkor lehet baj ha másnap reggel sem vagyok otthon és z nem lett megbeszélve előre.

Én azért erre odafigyelek hogy ha megyek valahováés várhatóan kések akkor hazajelzek hogy éleben vagyok még, főleg ha némára tettem a telefont.

2014. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen haza ért 7elott kicsivel! Hol volt nem tudom mert ertelmes valasz nem jott ki a szajan csak a reszeg halandzsa!Köszönöm a választ mindenkinek! Kicait megnyugtattatok!:-D Köszönöm a kedves szavakat és az aggodast
2014. jún. 1. 08:02
 24/42 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, sodrófával vártad! :D
2014. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
91%
arra nincs magyarazat, h nem gondolt rad!
2014. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem azzal vártam az még ezután jön miután magához tér! De a legszivesebben felebresztenem igy maradjon ki reggelig egy szó nélkül 2gyerek mellett! Csak az jár a fejemben ha pl az egyik picivel történik vmi akkor sem érem el.........gondolhatja bárki h hülye vagyok de szinte 100% ig biztos vagyok benne, hogy kupiban volt! Csak ha valami iszonyat baromságot csinal akkor iszik ennyit........Nagyon haragszom rá! Egész éjszaka nem aludtam, gyerkocok ébren. ........enyhén zombinak érzem magam!
2014. jún. 1. 08:42
 27/42 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha sikerül vele valamit beszélni írd meg mit halandzsázott össze!
2014. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
47%
Mi történt? Remélem minden rendben.
2014. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
24%

Természetesen szólok, hiszen felnőtt ember vagyok. Nem szórakozom senki idegeivel.


A férjed viszont igen.


Nézd, ez a helyzet több okra is visszavezethető. Pl.


1. a férjed túlzottan szoros pórázon tartod, és most beelegelt;


2. nagyon erősen rá vagy tekeredve a gyerekeidre és a férjed úgy érzi, hogy nagyon elhanyagolod, ezért most verseng velük anyuka (= te) szeretetéért: aggódsz-e érte, félted-e, értsd: szereted-e. Ez nagyon gyerekes viselkedés és általában nem jó jel egy felnőtt ember esetében.


3. Alapból szethenyeg, önző és infantilis ember, aki nem veszi fel a felnőtt ember felelősségét, aki folyton azon pampog, hogy "neki nem lehet ám csak úgy parancsolni...ő azt tesz, amit akar...ő szabad ember..." stb.


Plusz egy: rajtuk kívül álló ok: baleset, halál.


Ha hazaér egészben, rendezd le vele a dolgot.

2014. jún. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
64%
2014. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!