Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal szórakoztam tegnap, kicsit többet ittam, mint szoktam. Volt ott egy számomra ismeretlen férfi, nagyon jól éreztük magunkat, megtörtent a dolog. Sosem tettem volna ilyet józanul, szeretem a férjem. Nagyon szégyellem. Nem bírok a szemébe nézni. Mit tegyek? Elmondjam, vagy hallgassak? Mindent tönkre tettem???
2014. jún. 7. 14:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Volt ott egy számomra ismeretlen férfi, nagyon jól éreztük magunkat, megtörtent a dolog."


Elfelejti a kérdező, hogy itt nem a naív férjének hazudozik, és már leírta az elején, hogy "megtörtént a dolog" !!!

Mindig újabb mese:

"többet ittam" ,

"meghalt a mama",

"Csak csók volt" ,

"Én semmit sem csináltam, csak hagytam"

stb...stb...


Majd arra a mesére is kíváncsiak leszünk, amikor megmagyarázod, hogy teherbe estél a csókolózástól...

2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Igen vannak ezek a pillangó hölgyek,általában nem csak egy dologban szokott menni a hazudozás hanem minden téren.De ezért lehet nem is lehet okolni,rossz mintát vett alapul(VV) :)
2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Mondd el
2014. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne is foglalkozz a negatív hozzászólásokkal. A legfontosabb,hogy a férjed elnézte a botlásodat. Ennél nagyobb öröm most nem érhet. Sok sikert és boldogságot kívánok a továbbiakban!

2014. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!