Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal szórakoztam tegnap, kicsit többet ittam, mint szoktam. Volt ott egy számomra ismeretlen férfi, nagyon jól éreztük magunkat, megtörtent a dolog. Sosem tettem volna ilyet józanul, szeretem a férjem. Nagyon szégyellem. Nem bírok a szemébe nézni. Mit tegyek? Elmondjam, vagy hallgassak? Mindent tönkre tettem???
2014. jún. 7. 14:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
41%
# 19/20 Ez ma már természetes hogy szinte minden nő lepkének képzeli magáét :)
2014. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom miért gondoljátok azt hogy férfiak semmit sem vesznek észre... Egy olyan kapcsolatban amiben a felek tényleg együtt vannak, szívvel-lélekkel azok észreveszik egymáson. Aki úgy tartja hogy nem, azok sosem voltak eléggé egymásé.;)

Én a helyedben mindenképp elmondanám. Ha már hibáztam, legalább ő döntse el hogy megéri-e velem maradnia.

2014. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
31%
Viszont itt nagyon is kiutkozik, hogy a felek nincsenek szivvel-lelekkel egyutt, mert ha igen, akkor a kis lepke meg "reszegen" sem lenne egy matrac.
2014. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, sajnos a többség elég rosszindulatú volt. Talán nem fogalmaztam tegnap világosan :csókolóztam egy másik férfival, nem "matrac" voltam. Ő csókolt meg, én hagytam.

A férjemnek elmondtam, mert észrevette rajtam, hogy baj van. Nem örült neki, de átbeszéltük a dolgot, megbocsájtja.

Fél éve halt meg az édesanyám, még nem tettem túl magam rajta. Azóta sehol nem voltam szórakozni, csak most. Úgy volt, hogy a férjem is elkísér, de inkább otthon maradt egy barátja miatt. Csalódott voltam, gondolom, ez is közrejátszott.

Szeretem és mindennél többet jelent, hogy megbocsájtott.

2014. jún. 8. 13:50
 25/34 anonim ***** válasza:
39%
Na, meg ket kigondolt ujabb mentseg. Hat nekunk olyan mindegy, ha ferjed bevette... Legkozelebb matrac is leszel.
2014. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Csak utánad, 25-ös.
2014. jún. 8. 14:06
 27/34 anonim ***** válasza:
30%

Egy csókot még könnyebben meg lehet bocsájtani,mint a matrac dolgot,de viszont a bizalomból így is úgy is vesztettél,na meg igen,nem értem mire gondoltál ...Hogy a smacinak nem lesznek úgymond következményei?Egyszerű a téma,valakit hagytál magadhoz közelebb férkőzni,ez a te hibád,legközelebb vagy jobban odafigyelsz vagy nem és akkor már nem biztos hogy lesz mentség...

Szerintem bűntudatod enyhítésére vigyél haza egy barátnőt akivel majd ketten kényeztetitek a férjed...

2014. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból javaslod? Nálatok be szokott válni?
2014. jún. 8. 14:58
 29/34 anonim ***** válasza:
61%

Ajjj, de kár, hogy a kérdésedben ezt írod: " megtörtent a dolog."

Mivel nem azt írtad, hogy csók volt, hanem hogy megtörtént, így joggal gondoltunk, hogy megkeféltek... Ami szerintem így is volt, csak most mentegteted magad!

Végülis nekem mindegy, csak neked kéne eldönteni, hogy nekünk hazudsz vagy magadnak...

2014. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
57%
Ah, hagyd utolso, most mar a kerdezo okoskodik, meg hazudozik, de minek, kinek? Mar el lett felejtve a kerdese.
2014. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!