Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal szórakoztam tegnap, kicsit többet ittam, mint szoktam. Volt ott egy számomra ismeretlen férfi, nagyon jól éreztük magunkat, megtörtent a dolog. Sosem tettem volna ilyet józanul, szeretem a férjem. Nagyon szégyellem. Nem bírok a szemébe nézni. Mit tegyek? Elmondjam, vagy hallgassak? Mindent tönkre tettem???
2014. jún. 7. 14:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
"Sosem tettem volna ilyet józanul, szeretem a férjem." blablabla
2014. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Atyam, hogy no es ferfi, mindig a piat hibaztatja!
2014. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Nos a részegség az egy elég rossz kifogás.Aki józanon nem lép félre az részegem sem fog...Na meg mit gondoltál amikor félrementél?Akkor abban a pillanatban nem gondoltál a férjedre?

Szerintem most ha ez volt az első és utolsó"botlásod" akkor hazudj!Ha elmondod az igazat akkor bajok lesznek úgy is belőle.De szerintem nem ez lesz az utolsó eset...Bár lehet el kéne mondanod neki,lesz egy kis csetepaté...És adj neki kimenőt.Adj neki pénzt vidd el egy útszéli prostihoz és ajándékozd meg,vagy vidd haza valamelyik barátnőd és lássátok el a baját :)

Amúgy a férjed nevében,joga van tudni róla hogy félreléptél,és hogy mikor !Te dolgod hogy helyesen cselekedsz és bevallasz e neki mindent vagy sem.

Én azt mondom varrass magadra pillangót!

2014. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképpen mond el neki,mielőtt még magától jönne rá. Úgyis kiderül a férfiak megértuk az ilyet. Viszont ha oda állsz elé és bevallod őszintén,hogy mi történt,talán még nincs minden veszve. Sok sikert!

Majd írd le a továbbiakat kérlek.

2014. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

Őszinteséget jobban fogadjuk mint a hazudozást!És sokan tudjuk és tisztában vagyunk a megcsalással is vagy legalább sejtjük.Szóval jobb az hogy tőled tudja minthogy ő jöjjön rá akárhogy is...

Amúgy ha szeretnéd akkor ilyet nem csinálnál még részegen sem,szóval ez a legrosszabb kifogás ami létezik a világon!!!

2014. jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%

Baráti társasággal voltál...tehát valaki tud róla a bandából --> Gondolom a férjedet is ismerik --> Előbb-utóbb ki fog derülni. Inkább tőled tudja meg, mint valamelyik barátnődtől.

A másik oldala viszont véleményem szerint, hogy valami otthon nem igazán lehet rendben, ha félreléptél. Én alapból pl. nem mennék a férjem nélkül szórakozni, de ki hogy szereti.

Viszont a megcsalást NEM lehet arra fogni, hogy "kicsit többet ittam, mint szoktam". Szerintem előbb-utóbb józanon is megcsaltad volna!!!!

24/N

2014. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
53%
Atyaaam hanyszor voltam s.ggreszeg, megsem csaltam meg a paromat...
2014. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%

:-) nem kell elmondanod, ha a férjed ismer tudni fogja!

De cuki ez a " jaj,többet ittam a kelleténél" duma!

Tudod, a részeg ember mindig őszinte! Csak előtört az, amit eddig elnyomtál!

Mondd el, valami geb.sz úgyis van a kapcsolatotokba!

2014. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%
Mérlegeld, hogy van e esély arra, hogy kiderül a dolog, ha igen, akkor valld be, ha nincs akkor meg hallgass róla. Amiről nem tudunk az nem fáj.
2014. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
hallgass!
2014. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!