Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreléptem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal szórakoztam tegnap, kicsit többet ittam, mint szoktam. Volt ott egy számomra ismeretlen férfi, nagyon jól éreztük magunkat, megtörtent a dolog. Sosem tettem volna ilyet józanul, szeretem a férjem. Nagyon szégyellem. Nem bírok a szemébe nézni. Mit tegyek? Elmondjam, vagy hallgassak? Mindent tönkre tettem???
2014. jún. 7. 14:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%
Azt szokták mondani, hogy a részeg ember szavai a józan ember gondolatai. Vajon így van ez a tettekkel is?
2014. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
Ezt mindig a nők hiszik hogy a részeg pasik igazat mondanak...pedig olyankor lehet nagyobbat lódítani :)
2014. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudom te milyen ember vagy, de azt elmondhatom, hogy ÉN hogy járnék el hasonló helyzetben.


Én alapvetően úgy gondolom, hogy a párkapcsolat és a házasság egy egység mint gazdasági, mint baráti... egy csapat vagytok. Olyan nincs hogy te vagy ő olyan van, hogy TI. Egy házasság csak akkor működik jól ha nem kell semmit szégyellni és titkolni a másik elől.


Amikor te félreléptél akkor már eldöntet hogy milyen jövőt szánsz magadnak. Én felnőtt ember vagyok, és így felelősséggel tartozom magamért és a párkapcsolatomért is. Amikor félreléptem vállaltam ennek a következményeit. Biztos, hogy nem leszek büszke magamra, sőt megvetném magamat, de a páromnak tartozom annyival, hogy tudja hányadán állunk. Az pedig már rá van bízva, hogy ő így is kiáll mellettem és akkor beigazolódik megint, hogy ő emberileg magasan jobb nálam, vagy inkább keres egy nálam megbízhatóbbat, de ez is érthető.


Az alkohol mint körülmény... nem számít. Nem lehet vele takarózni, mert az egy színjózan döntés, hogy te mérlegeled, mennyi alkoholt bírsz és betartod-e a határt.


Ha szeretném, hogy kapcsolatunk továbbra is őszinte és tiszta maradjon, és ami a legfontosabb, hogy én felvállalom, hogy felnőtt ember vagyok aki felelősséget vállal a tetteiért... akkor elmondanám neki. Mert ez egy olyan dolog, ami rá is tartozik.


26/N

2014. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
20%

Még h a férfiak rájönnek, hahahaha :D

Éld tovább az életed,úgyse ismerted a pasit neki is kaland volt.

2014. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%

14-es.

Igen, a férfiak rájönnek,méghozzá elég hamar.

Legalább is a valamit érő férfiak.

2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
32%
Hiába degradálod hogy a valamire való férfiak....nem jönnek rá, max 10-ből 1....
2014. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
52%
Elég szomorú...
2014. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha tényleg csak egyszer botlás volt, akkor ne mondd el, felesleges. Viszont nézz magadba és a kapcsolatotokba, mert valami nem oké, ha félreléptél.
2014. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
38%

16:41

"Még h a férfiak rájönnek, hahahaha :D "


Sajnos itt a gyíkon is mindig bebizonyosodik, hogy mennyi r i b a n c van!!!

2014. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Jah, meg az is hogy mennyi a hígagyú, hogy holmi kamu oldalra alapoznak statisztikát maguknak ;)
2014. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!