Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan lehetunk biztosak benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehetunk biztosak benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Par napja gondolkodom egy kerdesen es nem tudok rajonni a valaszra,tobb kerdest is lattam itt mar rola:

A megcsalasrol..

honnan lehet biztos az ember abban hogy nem csalja/csalta meg?.. honnan tudja hogy ebedszunetben nem-e megy el egy nohoz? vagy ugy egyaltalan? En olaszban elek es itt rengeteg ferfi akinek felesege van gyereke csaladja eljar nozni,baratnojuket megcsaljak,stb... Miert? nem jo mar a szex? esetleg kapuzarasi panik? vagy csaj uj dolgokat akarnak kiprobalni a ferfiak es a nok? vagy ha nem szeretik egymast miert elnek egyutt?? csak "azert" mert hogy az anyagiak vagy csak a gyerekek miatt? sosem ertettem... rengeteg ferj feleseg atvan vagva azt hiszi a johiszemu par hogy dolgozik a masik ebedszunetben pedig elmegy nozni/pasizni....... olvasok olyan valaszokat ahol irjak hogy engem meg nem csaltak meg 100000%.... eszre vennem stb.. megis honnan lehet eszre venni? en sem voltam meg megcsalva ( azaz remelem hogy nem,tudtom szerint inkabb nem....) Nok,Ferfiak! miert csaljatok meg a masikat? es megcsalt emberek honnan tudjatok vagy tudtatok hogy megcsal titetek a masik? pl ugy hogy semmi jele nem volt...


2014. jún. 4. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nálunk is ritkultak az együtt létek de csak azért mert mindig valamelyikünk fáradt,míg egy nő bármikor készen áll rá addig azt vettem észre hogy a férfinak fontosabbak az apró dolgok mint pl. energia,kedv. Szóval ebbe nem kell semmi pluszt belelátni és ha valaki megcsal azt nem értem miért kell rajta aggodalmaskodni hisz egyzser úgyis kiderül és ha igen nem azon kell majd agyalni hogy tartsd meg hanem hogy melyik irányba dobd ki
2014. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%-ban BIZTOS nyilván nem lehet az ember. Azonban én nem kételkedek a férjemben, mert ismerem, tudom milyen ember, tudom, hogy gyűlöli a hazugságot, a hűtlenséget, tudom, hogy tisztességes ember. Én nem mondom azt, hogy élete végéig hűséges marad, azonban abban biztos vagyok, hogy ha megbotlana, akkor nem tudná sokáig magában tartani, attól sokkal becsületesebb embernek ismertem meg. Egyébként én még sosem csaltam meg egyetlen páromat sem, egyről tudom, hogy megcsalt, de ő amúgy sem volt igazán komoly és nagyon link alak volt, én meg még fiatalka. Nála az lett gyanús, hogy nem ment annyira a szex, aztán hallottam innen-onnan, hogy aznap előttem már volt mással is. De mondjuk ez nem volt igazi kapcsolat.
2014. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Én tavaly első nap észre vettem a csajozasat a paromnak. Feltűnően sokat facebook ozott és elhanyagolt. Kiismertem már 4év alatt.

Nekem egy éve van szeretom. Észre vehetné ha akarná , viszont óvatos vagyok.

Azóta hogy ő megcsalt..hogy is mondjam..mondanám hogy bízok benne, de igazából le.rom.. :)

Részemről az ok : jó az ágyban a másik, és akkor van itt amikor kell. A párom régimódi az ágyban. Vele pedig mindenre nyitottak vagyunk. Kapcsolatra viszont nem kéne.

2014. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen agyalni. Aki megcsalja a párját az:


1. nem szereti, mert aki szeret, az nem csal

2. NEM AKAR hűséges lenni


Mert olyan nincs hogy nem tudtam ellenállni...kamu. Olyan sincs hogy részeg voltam...kamu. Én is voltam részeg, mégis folyamatosan a férjemnek vallottam szerelmet....(akkor még csak együtt jártunk), és nem másik pasira másztam rá...


A hűtlenség visszavezethető a szerelem/szeretet hiányára, illetve a tisztelet teljes hiányára a párunk iránt, ezzel megalázzuk a párunkat, ami undorító és természetesen jellemhiba. Ilyen partnerrel nem szabad együtt maradni.


Egyébként pedig ezt érezni kell. Ismerni kell annyira a partnerünket, hogy meglássuk ha valami nincs rendben. Ezáltal szavak nélkül is megtudhatjuk megcsalt e.


A férjem olyan szinten ismer engem, hogy ha belenéz a szemembe, meglátta azt is amikor egy rossz álom miatt szomorú voltam, pedig mosolyogtam amikor hazaért...mégis észrevette. Ennyi. Szóval ha megcsalnám, csak rám nézne, és azonnal tudná, egyetlen szó, vagy vallomás nélkül. Én is így ismerem őt.


Nincs olyan hogy semmi jele nem volt. Max az illető nem veszi észre a párján, mert nem ismeri eléggé.

2014. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

10-es:

Jo sokszor voltal megcsalva.. :S nem gondolkodtal el e meg azon hogy mi lehet az oka?

Amugy en is ismerem a paromat,o is engem rogton rajonnek ha megcsalna sot a megerzeseim is nagyon nagyon jok.... van erre 1-2 peldam is :-) De akkor halistennek vannak meg olyanok akik nem csaljak meg a masikat :) ritka szerintem

2014. jún. 4. 21:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a hűtlenség általában nem emberfüggő dolog, hanem kapcsolatfüggő. Tehát, ha jó a kapcsolat, ha működik a kémia és lobog a tűz, akkor mindkét fél hűséges tud lenni, még olyan is aki korábbi kapcsolatában hűtlen volt, mert épp nem kapott meg valamit, vagy kihült a kapcsolat vagy csak kalandra vágyott mert nem volt akkora a szerelem. Az ember érzi hogy jó-e a kapcsolat amiben él, vagy nem. Ha a legkisebb kétely is bennünk van, hogy nem működik most olyan jól mint korábban, akkor már a hűtlenség is bekerült a pakliba. De ha minden oké, akkor ott nem lesz harmadik.


Egyébként ha a párod reggelt 9-től éjfélig dolgozik akkor inkább túl sok időd van neked agyalni butaságokon. Nem?

2014. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!