Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan lehetunk biztosak benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehetunk biztosak benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Par napja gondolkodom egy kerdesen es nem tudok rajonni a valaszra,tobb kerdest is lattam itt mar rola:

A megcsalasrol..

honnan lehet biztos az ember abban hogy nem csalja/csalta meg?.. honnan tudja hogy ebedszunetben nem-e megy el egy nohoz? vagy ugy egyaltalan? En olaszban elek es itt rengeteg ferfi akinek felesege van gyereke csaladja eljar nozni,baratnojuket megcsaljak,stb... Miert? nem jo mar a szex? esetleg kapuzarasi panik? vagy csaj uj dolgokat akarnak kiprobalni a ferfiak es a nok? vagy ha nem szeretik egymast miert elnek egyutt?? csak "azert" mert hogy az anyagiak vagy csak a gyerekek miatt? sosem ertettem... rengeteg ferj feleseg atvan vagva azt hiszi a johiszemu par hogy dolgozik a masik ebedszunetben pedig elmegy nozni/pasizni....... olvasok olyan valaszokat ahol irjak hogy engem meg nem csaltak meg 100000%.... eszre vennem stb.. megis honnan lehet eszre venni? en sem voltam meg megcsalva ( azaz remelem hogy nem,tudtom szerint inkabb nem....) Nok,Ferfiak! miert csaljatok meg a masikat? es megcsalt emberek honnan tudjatok vagy tudtatok hogy megcsal titetek a masik? pl ugy hogy semmi jele nem volt...


2014. jún. 4. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy, csak ha a nap 24 órájában össze vagyunk zárva.


Én bízom a férjemben, ő pedig bízik bennem. Két évig távkapcsolatban éltünk, ezt máshogy nem lehet végigcsinálni, csak ha bízunk egymásban.

Biztosan lett volna lehetősége és ideje is megtenni, de én azt gondolom, hogy nem tette meg.

2014. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nekem is volt tavkapcsolatom... ot onnan tudtam hogy nem csal meg hogy mindennap 12 orat dolgozott,percre pontosan ert haza azutan pedig a gep elott volt es beszelgettunk..

de annak vege szakadt pont a tavkapcsolat miatt nem birtuk mar...

mind1..

A jelenlegi parom ( volegenyem) ben nem vagyok teljesen biztos vagy inkabb abban hogy szeret-e meg........

Pl: idaig naponta max 2 naponta volt szex mostpedig heti 1x.......elhiszem hogy faradt reggel 9tol ejfelig dolgozik de regebben is dolgozott igy.......... furcsa nekem...

2014. jún. 4. 11:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Fokozatosan tűnt el a szex vagy egyik napról a másikra?
2014. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

a kulcsszó: a BIZALOM

minden más felesleges és káros

Természetesen lehet csalódni, elválni. De ha nincs bizalom egy napig sem érdemes együtt élni. Ebben, hogy bizalom - nyugodtság van, derű, olyan, amiért érdemes egyáltalán létezni. És hatalmas erő is van benne, hogy a nehézségeket elviseljük. (A pszichológusok tudnak olyanról, hogy :ősbizalom. Ez a fogantatás és 3 éves kor közt közt alakul ki. Ezért ez egy nagyon bensőségese, szeretetteljes légkört kíván.)

2014. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is olaszban élek, de nem tapasztaltam ilyet. az emberek megprobàljàk megjavitani ami elromlott nem eldobni és pótolni másikkal.
2014. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En Napolyba elek a rosszabbik reszen, es en ugy lattom itt sokan csaljak a feleseguket es baratnojuket, de! elhagyni elvalni ritkan szoktak.
2014. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Napoly...... :-) Szep napoly de nem laknek ott :D

En Riminiben vagyok..

En itt azt latom hogy megcsalja a ferj a feleseget de elvannak latva........ Pl az en tesomat is csalta a ferje o siciliai.... Tesom otthon robotolt takaritas fozes stb az meg megcsalta az elejetol kezdve szornyu hazassaga volt..

A szex? szinte hirtelen....... mint mondtam sokat dolgozik megertem ideje sem lenne ra de megis na........ bennem van a felsz ( itt latszik hogy no vagyok :-) )

es igen legfobb a bizalom! de hat sok embernel mar nincs meg.. de akkor minek hazasodni? en mar a hazasodast sem latom jonak...... minek megis? az emberek 80% elvalik.. :(

2014. jún. 4. 12:05
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem csaltam, soha nem csaltak.

Honnan tudom, hogy soha nem csalt meg a férjem és hogy eszében sincs ilyesmit tenni? ISMEREM. Minden gondolatát anélkül is hallom, hogy kimondaná... Tudom, hogy a lelke sohasem engedné, hogy más nővel bármiféle viszonyba bonyolódjék, amíg velem van. Egyszerűen tudom. Az életemet fel merem rá tenni...annyira biztos vagyok benne. :)

2014. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

igen szicilia ilyen....

én romàban élek , itt ha van is szerető akkor is amnyira titokban van hogy fel sem tűnik.

2014. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem sajnos megcsaltak elég sokszor, sőt szerintem minden kapcsolatomban...a miértre soha nem jöttem rá...az ágyban nem panaszkodtak rám, sőt...elég jó természetem is van, nem vagyok egy házisárkány, van humorom stb...nem fényezni akarom magam, de indokot sose kaptam normálisat, hogy miért. A válasz mindig annyi volt, hogy "Szeretlek, de nem vagyok szerelmes beléd." Mintha csak kikötő lettem volna minden férfi mellett. Általában utánam találták meg a nagy szerelmet, én hiába imádtam mindegyikőjüket viszont sose szeretett egy férfi sem úgy igazából. Az hogy honnan tudtam meg, hogy meg vagyok csalva? Valahogy mindig lebuktak. Látni nem láttam egyiken sem, pedig mind különböző típus volt, de a színészkedés, hazudozás ment mindnek így nekem fel sem tűnt pedig alapjáraton elég jó emberismerő vagyok. Az első egyébként egy sms-el bukott le. Mivel tudta, hogy soha nem nyúlok a cuccaihoz, így a telefonjából az sms-eit se törölte ki, meg se fordult a fejében, hogy belenéznék. Aztán egyik közös ismerősünktől várt egy fontos sms-t, mondta is, hogy xy nemsoká írni fog, mivel fürdött akkor 1x megnéztem...hát nem xy ismerős küldte az sms-t. Volt olyan is hogy legjobb barátnőmmel csalt meg a másik kedves ex...ott meg barátnőm lelkiismerete szólalt meg egy kicsit már ittasan és elmesélte, hogy akkori párom egyik rendezvényen amire nem tudtam elmenni, beivott és bepróbálkozott barátnőmnél aki úgyszintén nem volt már szomjas és hagyta magát...ott barátnőmben csalódtam nem is az ex-ben... aztán volt olyan is, hogy életem szerelme, a nagy Ő felregisztrált társkeresőbe, hogy keresi még az igazit..erre is teljesen véletlenül jöttem rá...és még sorolhatnám. Jelenlegi párom is megcsalt már, de bocsánat a kifejezésért, de lesz(a)rom már. Hiába idegeskedek, hogy jajj most vajon igazat mond-e, megcsal-e stb. csak magamat idegesítem feleslegesen. Állítólag szeret, imád, többet nem merne megcsalni, mert fél hogy elveszít engem is, meg a lányát is, hát ő tudja mit csinál ha neki egy kósza kufirc ér annyit hogy repüljön innen, akkor csinálja...de hinni már nem hiszek senkinek, sajnos eléggé elb(a)szott értékrenddel rendelkeznek manapság az emberek. Az igazság egyébként előbb-utóbb úgyis kiderül, nem marad titokban semmi...Egyébként nem csak a férfiak ilyenek. AZ én ismeretségi körömben pont a fordítottja van. Normális, dolgos, hűséges férfiak/férjek és a feleségeik lépnek félre. Nem egy kolléganőm csalja a párját, a srácok meg nem is gyanakodnak, sőt...az egyik kolléganőm párja azt mondja az utóbbi időben észrevette, hogy rengeteget javult a kapcsolatuk, sokkal jobban ragaszkodik barátnőmhöz stb...kiselőadást tartott mennyire szereti...de ha tudná, hogy ez azóta van mióta barátnőm csalja és jobb a kedve stb...és a párjával is felszabadultabb ezáltal hát lehet az a srác szeretné inkább a régi feleségét...és még sorolhatnám az ilyen nőismerőseimet...de egyébként régen se volt ez másként, mamámnak pl. aki most lenne 85 éves 3 férje volt és nem azért mert ilyen nagy férfifaló lett volna, hanem, mert mind úgy bánt vele, ahogy nem kellett volna csak mamám nem volt az a fajta aki hagyja magát, mint akkor abban az időben legtöbben az ilyet elhallgatták.
2014. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!