Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondta, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta, hogy szerelmes belem, nem tudom most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem egyik munkatarsa aki mostanaban kb.: egy-masfel eve a legjobb haver szerepet tolti be, ma reggel bevalotta, hogy szerelmes belem. Nagyon hosszu lenne leirni az elozmenyeket a lenyeg, hogy most nem tudom mit tegyek. Elmomdjam a ferjemnek vagy tartsam meg magamnak a titkot? Ti mit tenettek?
2014. jún. 3. 13:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18#-as

Ha ilyen kellemetlen helyzetet teremt valaki, úgy gondolom joggal küldöm a melegebb éghajlatra. Tehát szerinted, aki nincs tekintettel se a feleségére, se a barátjára se annak párjára az kíméletet érdemel. Ezt ugyan mire alapozod? Persze helyzetfüggő, hogy ki milyen módon és milyen elánnal közeledik, de engedtessék már meg, ha egy kívül álló ennyire aljas, akkor egy kicsit az orrára koppintsak.

2014. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
18-as az érzéseiről nem tehet, de arról hogy hogyan kezeli igen. Vagy szerinted mégis miért mondta el?
2014. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi, szerintem nagyon bátor volt az illető, hogy be merte vallani az érzéseit. Mondjuk azt nem tudom mit várt, hiszen láthatta hogy jó kapcsolatban éltek... A lényeg, hogy a helyedben én elmondanám a férjemnek. Ekkora volumenű dolog esetén nem lenne jó, ha később kiderülne véletlenül. Márpedik szinte biztos, hogy ki fog derülni, ha máshogy nem, amikor kiszeret belőled az illető, egy sörözés alkalmával elkotyogja a korábbi beszélgetést ami kettőtök között zajlott. Akkor meg jogosan lesz felháborodva a férjed. Az a tiszta ha megbeszéled ezt vele és próbálod rávezetni, hogy a barátságuk mehet tovább, majd az idő megoldja, kikopik az az érzelem ha nem talál viszonzást, márpedig nem fog.
2014. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
fogyj le....ugy kiszeret beloled, mint a fene! :(
2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!