Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondta, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta, hogy szerelmes belem, nem tudom most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem egyik munkatarsa aki mostanaban kb.: egy-masfel eve a legjobb haver szerepet tolti be, ma reggel bevalotta, hogy szerelmes belem. Nagyon hosszu lenne leirni az elozmenyeket a lenyeg, hogy most nem tudom mit tegyek. Elmomdjam a ferjemnek vagy tartsam meg magamnak a titkot? Ti mit tenettek?
2014. jún. 3. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%

Hat en elmondanam!


Amikor a mi hazassagunk godorbe kerult, derultek ki egyes dolgok. Pl: hogy egy haverom hivott engem(pont kulfoldon dogoztam), aztan amikor megtudta, hogy kint vagyok, mar hivta is a felesegem es ajanlatot tett neki.


Miutan ezt a felesegem elmondta 2-szer akkora baleknak ereztem magam, hogy meg en hivtam meg az elmult evekben piazgatni ezt a szent embert.


Mit gondolsz, miert beszelt az erzeseirol? Vajon mi is volt vele a celja?


40F

2014. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
El is hiszed hogy szerelmes beléd? Csak dugni akar veled néha aranyom.
2014. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Elmomdtam neki, hogy koztunk a "baratsagon" kivul semmi nem lehet. Szeretem a ferjem! Nagyon nehez donteni, mert ha elmondom akkor elvesziti egy jo haverjat (biztos nem baratkozna vele) es megint "egyedul lenne", ha nem akkor mindig arra gondolnek hogy tudnia kellene rola.
2014. jún. 3. 16:11
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Szeritnem joga lenne a férjednek tudni róla. Nem véletlenül beszélt a "barát" az érzésiről. Szerinted milyen barát az aki rámozdul a haverja feeségére?


Én elmondanám a férjemnek. Jobb őszintének lenni érzelmi kérdésekben. Meg azért bennem ott van, hogy komplett hülyének nézi a férjed. Haverok, közös programok gondolom meghívjátok magatokhoz ő meg közbe rád csorgatja a nyálát, nem tudom nekem ez gyomorforgatóan hangzik.

2014. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A 14#-es válaszolóval totál egyetértek!

Ugyanis tényleg Nem barát az ilyen. Velem is hasonló dolog történt nemrég. A párom "legjobb" haverja nagyon "rendes" ember és mindenben segítségünkre volt, míg a páromat kórházban ápolták egy baleset után. Ekkor a haver annyira akart segíteni nekem, hogy közben elfelejtette, hogy van felesége és az nem én vagyok! :) Megölelt persze úgy, hogy az haveri ölelésnek tűnjön, ezzel még nem foglalkoztam, aztán felbátorodott és megfogta a kezem.

Akkor közöltem vele, hogy egy gerinctelen patkány, mert engem valami másnak néz mint ami vagyok a páromat meg teljesen hülyének nézi! Elhajtottam a retekbe tekintet nélkül arra, hogy miben segít és mennyire jó barátja a páromnak!!!

És el is mondtam a páromnak a történetet, ő úgy reagálta le, hogy jobbat nem is tehettél volna, így legalább látom, hogy milyen ember, még a magyarázata sem érdekel, hogy miért tette. És köszönöm neked, hogy ilyen barátnőm van!

2014. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem szép dolog sumákolni a férjeddel szemben!!


AZ ILYEN EMBER NEM BARÁT! ÉRTEEED??!!!

2014. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Irígylem a 15-öst.
2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
ki tudja milyen sanyaru sorsa lehetett, aki igy aljas modon elkuld a banatba, az meg erdemli ugyanezt majd az elettol!
2014. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%

Én viszont nem mondanám el. A kérdező barátja nem ellopta az asszonykát, egyszerűen csak elmondta, amit érez.

Majd elmúlik ez az érzés akkor, ha lesz valami másik barátnő, ezért miért kéne szétdúlni egy barátságot?

A haver nem teperte maga alá az asszonykát, nem nyúlt a bugyijába. Túlzásba esik az, aki ezt árulásnak veszi.

2014. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
9%

Érdekes, ezek az itt kommentelő "hölgyek" viszont válóoknak tekintenék, ha hasonló estben a férj hallgatna!


De én buta vagyok, nem értek a nénik nyelvén!

2014. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!