Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondta, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta, hogy szerelmes belem, nem tudom most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A ferjem egyik munkatarsa aki mostanaban kb.: egy-masfel eve a legjobb haver szerepet tolti be, ma reggel bevalotta, hogy szerelmes belem. Nagyon hosszu lenne leirni az elozmenyeket a lenyeg, hogy most nem tudom mit tegyek. Elmomdjam a ferjemnek vagy tartsam meg magamnak a titkot? Ti mit tenettek?
2014. jún. 3. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
82%
Hát én megmodnom őszintén, én nem mondanám el neki. De amúgy a te részedről haver vagy a férjed részéröl? Nem a férjednek mondta hanem neked , ezt neked kell vele meg beszélni , hogy neharagudj de én nem érzek irántad semmit én szretem a férjemet , maradjon úgy ahogy eddig volt.. vagy nemtudom.. az a baj, hogy igy nemtudok normális választ adni, ha nemtudom mivolt elötte..:S de szivesen segítek .
2014. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

A legegyszerűbb lenne nem elmondani, hogy ne legyen belőle balhé közöttük.

Viszont mégis elmondanám, mert ha utólag valahogy kiderül, akkor elég hülyén jön ki, hogy nem mondtad el a férjednek. Olyan lenne, mintha téged is érdekelne a férfi és ezért nem mondtad el.

És előbb-utóbb minden ki szokott derülni valahogy.

2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha már felmerült benned az, hogy titkolózol a férjed előtt, akkor keresd fel a tükrödet.... A többit már tudod, hogy ott mit kell tenned.
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Tisztáznám a pasival, hogy a FÉRJEM munkatársa, ha eddig nem esett volna le neki, és én személy szerint őszinte lennék a férjemhez és elmondanám neki. De csak azért, mert nekem ő nem csak a férjem, hanem a legjobb barátom is, és képes intelligensen kezelni az ilyen és ehhez hasonló szitukat (értem ez alatt, hogy nem menne neki két ököllel a munkatársának ezek után sem). A te férjed te ismered, de én nem vagyok híve a mismásolásnak. Jobb, ha nincsenek titkok, akkor sosem kezdhető ki egy kapcsolat. Ha mindenki mindenről tud, nincs mód bekavarni. A gondok mindig a hazudozásnál és titkolózásnál kezdődnek. N30
2014. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Koszonom, nem szerettem volna a reszletekkel untattni a valaszolokat, de ha meghalgatsu koszonom.

A ferjem munkatarsa es mivel a legjobb baratja es sok jobaratunk kulfodre ment igy kb. masfel eve o lett a legjobb haver.

Mikor eloszor jott hozank meg kapcsolatban elt, ugy ket harom honap utan szakitott a baratnojevel es megkerte a ferjem hogy meg lakast keres maradhason nalunk. En kb masfel het utan kerestem neki alberletett es baratsagosan "kitettem", de a kapcsolat barati maradt. Ha en elutaztam o nalunk aludt es a ferjemmel vigyazott a gyerekunkre (3 eves). Ha beteg volt a ferjemmel kuldtem gyogyszert, fott etelt. Nalam 8 evvel fiatalabb en az ocsemnek tekintettem, semmi tobb.

2014. jún. 3. 13:56
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben csak akkor mondanám el, ha továbbra is nyomulna, és nem értene a szép szóból. egyébként lehet hogy hanyagolni kéne ezt a barátkozást a te részedről, mert az csak szenvedés volna neki...
2014. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja es meg valami.

A kerdes, hogy elmondjam e azert merult fel bennem, mert akkor a baratsagukra biztosan (rossz) hatassal lenne. Es a ferjem megint barat nelkul lenne. Orulok, hogy van egy haverja akivel "jatszhat", sorozhet...

*jatek-xbox

2014. jún. 3. 14:12
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Van barátja? Hol? Mert szerintem nem barát az, aki el akarja venni a feleségét. Vgy szerinted ez egy rendes ember még ezek után is? Úgy zavartam volna el, hogy csak úgy nyekken, ha nekem mond ilyet! A házasságom szent és sérthetetlen és aki ezt tönkre akarja tenni, legyen bárki, az kerüljön el messzire a saját érdekében!
2014. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Őszödi Ferenc ***** válasza:
77%
Ácsi, ácsi. Az érzéseiről senki nem tehet. A fiatalember beleszeretett a kérdezőbe, na bumm. Van ilyen. A kérdező ezt meghallgatta, konstatálta, ennyi. Minden mehet tovább a régi mederben.
2014. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Kivételesen Ferenccel értek egyet.

A kérdezőnek egyszerűen határozottan, nyitottan, nem mismásolva válaszolnia kell a közeledésre, hogy nem, egyáltalán nem érdekli őt, szereti a férjét és meg se fordult más a fejében. Ezután várás jön. Ha még egyszer is célozgat ilyenre, akkor el lehet mondani a férjnek, addig nem célszerű.

2014. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!