Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 7 éve vagyunk egyutt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyunk egyutt a párommal, és most éppen fulig szerelmes vagyok belé, de ez nincs mindig így. Normálisak ezek az ézelmi hullámzások?

Figyelt kérdés
2 hónapja még meg tudtam volna folytani, idegesített minden ahogy csinálta, ahogy mondta, állandóan veszekedtunt, mindenen osszekaptunk. most ugy látszik megoldodtak a dolgok, szerelmes vagyok mint egy tini és úgy érzem o is, folyton bujna és simogat, cuki smseket kuldozget. tudom hogy most szép és jó minden, de normális ha ennyire végletekbe tudok esni az érzelmek terén?
2014. jan. 4. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez normális egy kapcsolatban, de arra kell törekedni, hogy a negatív hullámokat minimalizáljuk, törekedjünk a békére. Egy hosszú kapcsolat sok mindent megél, ez így van rendjén.
2014. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a párját megfojtotta, nem folyt a vér patakokba'! :-D
2014. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a 17. éve vagyunk együtt a párommal, és pont ugyanígy működnek nálunk is a dolgok, szerintem ez teljesen normális...
2014. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De jó ez a kérdés! Mi ugyan "csak" 3 és fél éve vagyunk együtt, de ugyanezt érzem. Annyi külömbséggel hogy én akár naponta változtatom az érzelmeim. Persze nem tudatosan.. de egyik nap azt érzem hogy megőrülök a férjemért, rá 2 nappal pedig beletudnám folytani egy kanál vízbe. Azt hittem hogy óriási gond van a fejemmel, de jó tudni hogy nem. :)
2014. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiirhattam volna :) Most én sajnos pont egy hullámvölgyben rekedtem, de bizom benne, hogy együtt kimászunk belőle... :) Egyébként mi is 7 éve együtt. Szerintem teljesen normális ez a dolog!
2014. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!