Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikőtok alszik az ajtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtok alszik az ajtó felé eső oldalán az ágynak? Miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 22:45
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nálunk én alszom az ajtó felé eső oldalon. De nem azért, mert ott van az ajtó, hanem mert mindig az ágy jobb oldalán alszom, nem tudom miért, nekem így kényelmes, így szoktam meg :)
2014. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Férjem ajtó felőli részen, én ablak felőlin alszom..mert én jobban fázom, és ott van a radiátor :)
2014. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
A lábunk mutat az ajtó felé, a fal a fejünknél van. Az ágy mindkét oldala szabad, nem kell átmásznunk egymáson.
2014. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Én mint nő. Egyrészt többet járok éjjel pisilni. Másrészt a férjem bal oldalán alszom így. Jobb kezes, tehát amikor simogat, akkor ezt a kezét tudja használni. Magyarul jobban kézre esem így neki:D
2014. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én. Ennek annyi az oka, hogy az ajtó bal oldalán van az "ágyunk". Sajnos most egy kihúzható kanapén alszunk, az ok most mindegy. A lényeg, hogy az én oldalamon max 160-ig húzható ki, a másik oldalán alszik a férjem, aki viszont 193. Én 150 vagyok, tehát így praktikusabb és kényelmesebb.
2014. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!