Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikőtok alszik az ajtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtok alszik az ajtó felé eső oldalán az ágynak? Miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 22:45
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a lábunk néz az ajtó felé. Nincs fix oldal, de egy ideje rászoktam, h én alszom a fal mellett.Nincs oka, vagyis nem tudom, mert néha éjjel helyet cserélünk, az nem zavar, de elaludni ott szeretek. Valószínűleg, mert szeretem ha vannak ilyen kis fix pontok az életemben, amit mindig ugyanúgy csinálok
2014. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

A férjem. Mert ő kel korábban reggel és ő megy el hamarabb, így nem kell átmásznia rajtam, vagy lecsúsznia az ágy végébe, hogy engem kikerüljön. :D


Közben született egy gyerekünk is, akkor is én maradtam a fal felőli oldalon, mert én az ágy végébe lecsúszva közlekedem le és fel az ágyról. :)

2014. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én(nő), többet pisilek éjjel.
2014. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nálunk mindig is én aludtam az ajtó felé eső oldalon. A kapcsolatunk elején én alapból a falhoz feküdtem, de megkert, hogy cseréljünk helyet. Azóta az ajtónál alszom. Ennek 8 éve. 3 gyermekünk van így már logikus a helyzet. Most költöztünk, ezért merült fel bennem ismét ez a kérdés. Nekem a védelmezest jelképezne, ha ő aludna kívül. Kivancsi vagyok másnál, hogy szokás. 30N
2014. jún. 1. 22:59
 5/45 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mikor megbeszéltük, ki hol aludjon a férjem kérte, hogy ő akar kívül (az ajtóhoz közelebb) a reggeli korán kelése és indulása miatt, én pedig természetesen beleegyeztem, hisz nekem mindegy volt. Aztán azt hittem, ha megszületik a gyerek, majd mondja, hogy aludjak én kívül, ha éjjel le kell másznom... de nem mondta, én meg úgy voltam vele, hogy jó az, végül is le tudok ugrani gyorsan az ágyról úgy is... és úgy maradt. :) De nekem a védelmet nem jelképezi az, hogy én alszom belül, mert kívül is jól aludnék. :)
2014. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
Mikor összejötünk, még otthon laktunk. Náluk is, nálunk is, a következő lakásunkban és a mostaniban is én aludtam a fal mellett, ő az ajtó felől. Szeretem magam bekuckózni, ő meg úgyis hamarabb felébred.
2014. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Nekünk is a lábunk mutat az ajtó felé.

Gyerek nincs még, viszont az ágy egyik felét mindketten kényelmesebbnek találjuk, így kb. havonta cseréljük a helyünket :) Mondjuk aki a kényelmesebb (nem fal felőli oldalon) oldalon alszik, annak kell folyton ki-be engedni a kutyát, szóval sehogy sem az igazi.

2014. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Én, mivel a barátnőm van úgy, hogy még +1 órát képes aludni és nem akarok átmászni rajta.
2014. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
a ferjem nagyon kedves es neki amugy is mindegy. rossz alvo vagyok sajnos igy sok a fakszni az elalvas korul. most epp an alszom az ajto felol, mert igy 1 meterre vagyok a fiunk ágyatol, de egy idpben a fal letti oldalt preferaltam. csak onnan nem tudtam kidugni es lelogatni a la labam :-)
2014. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Én, mert többet járok mosdóba :D Nekem elég védelmet jelent, hogy ott van :)
2014. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!