Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyikőtok alszik az ajtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőtok alszik az ajtó felé eső oldalán az ágynak? Miért?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 22:45
1 2 3 4 5
 31/45 sippara ***** válasza:
77%
180x200-as franciaágy, szintén sarokba állítva (fejtámla és szemből nézve a jobb oldala ér a falhoz), az ajtóhoz közelebbi 90-100 centin alszik a párom, a falhoz közelebbi 70-80 centin 40-45 kilónyi kutya, a középső 15-20 centin én. Ellopni nem fog senki, az tuti :D
2014. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Otthon a párom alszik az ajtó felé,de csak egy oka van,hogy sajnos csak az én oldalamon van éjjeliszekrény,amire a távirányítókat tesszük,és mivel én elég bagoly típus vagyok,ő meg korán alvó,így én kezelem a tv-t.Vendégségben.anyósomnál,anyukámnál,én alszom az ajtó felé,nincs különösebb oka,így szoktuk meg.
2014. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Én alszom a fal felől, mert a férjem rosszul van a fal szagától (mész). Mármint alapvetően nem érződik a lakásban, de állítólag ő ha a fal felé fordulva alszik, akkor érzi. Én is érzem de én szeretem :D
2014. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Septimius ***** válasza:
Én alszok kívül, (lány) utálok a fal mellett aludni, mert olyan beszorítottnak érzem tőle magam.
2014. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Anyósáknél ő, nálunk én, a saját lakásunkban szintén én alszok az ajtó felől, de csak azért, mert az ágynak a bal oldala arra van. Amikor melegben nyitva van a szoba ajtó és egyenesen a bejárati ajtóra néz és este csak egy hosszú sötét folyosó látszik, azért néha megjegyzi, hogy szar lehet nekem... :D De helyet azt nem cserélne, mert megszoktuk, hogy enyém a bal oldal, övé a jobb. Sokat forgolódunk és dobáljuk a testrészeink, így gyakran alszunk háttal egymásnak, de így az oldalak miatt pont tökéletes. Ha fordítva aludnánk tuti párszor pofán vágnánk egymást éjszaka.
2014. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
A franciaágyunk körbejárható (nyilván a háttámla falnál van). Az ajtó a lábunk fele. A párom alszik az ablak felől, elég nagy hely van mind két oldalt. Ez a biztonságérzet nem hülyeség, mi nem szeretünk sötétben aludni, félig mindig fel van húzva a redőny. Családi házban, földszinten lakunk, így, hogy az udvarra is néz az ablak, valahogy megnyugtatást kelt, hogy nem én, hanem a párom van azon az oldalt. Megmagyarázhatatlan. :)
2014. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

A barátom. Ő többször fekszik le később, meg éjszaka is felébred (pisi, kajcsi), így nem zavar meg.


De igazából a kapcsolatunk eleje óta a bal oldalán alszok, aztán így maradtam a matrac belső felén is :)

2014. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én. Sűrűbben járok a mosdóba. :)
2014. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Én alszom a falnál, belül.

Helyspórolás miatt van a falnál az ágy és én nem vagyok az éjjel kirohangálós típus, ő meg előbb megy el dolgozni.

Nekem is valamiért védelmet jelent hogy ő van kívül, jobban érzem így magam. És senki nem mászik át senkin, mert mikor felkelek már rég nincs ott.

L23

2014. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Az "éjjeliszekrény" nálunk a fejünk felett van, egy ilyen hosszú izé.
2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!