Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én gondolom rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, hogy akit szeretünk az hiányzik, ha távol van?

Figyelt kérdés
Párommal nem élünk együtt, de sokszor töltünk több napot is egymás társaságában (nála alszom vagy ő nálunk), de néha előfordul az is, hogy egy hétig nem találkozunk. Na mármost nekem Ő általában hiányzik, viszont Ő közölte, hogy Ő nem az a hiányzós típus, csak eddig nem merte mondani, mert nem akart megbántani. Azt mondta, hogy mostanság nem hiányoztam, maximum régebben tört rá ilyesmi, de nem sűrűn. Nem friss a kapcsolat, évek óta együtt vagyunk, de eddig ezt nem tudtam, mert ha mondtam, hogy jaj,de hiányzol akkor rávágta, hogy te is, de közben meg lehet nem is volt igaz....Szerintem ha két ember egy pár és szeretik egymást olyan nincs, hogy ne hiányozzon a másik vagy tévednék? Nem vagyunk házasok, nem élünk együtt, szóval nem értem mi okból lehet ez. Nyilván nem arra gondolok, hogy egész nap mondogatni kellene vagy vergődni, mint néha egyesek a közösségi oldalakon, mert az szánalmas, de azért nagyon rosszul esik, hogy nem hiányzom a páromnak, aki elvileg szeret.

2014. máj. 27. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#9-es válasza érdekes. Nálunk is úgy van, hogy mindkettőnknek megvan a saját kis élete és néha találkozunk. Mondjuk mondta, hogy nem szeretné ezt mindig, de majd idővel, most még nem szeretne komolyabbat. Igaz még csak 1 év telt el, de én sokszor aggódok, hogy mi van hogy ha a "majd" csak arra jó,hogy én megnyugodjak és ne húzzak el nagyon messzire tőle. Szakítottam vele emiatt fél éve, de akkor meg nagyon igyekezett, engedtem neki. Kb 2 hónapig minden rendben volt, utána megint minden fontosabb volt nálam és sosem tud rám időt szakítani. Sokszor azt érzem, hogy teljesen felesleges ez az egész.


De, hogy a kérdésre válaszoljak. Nekem nem szokott olyan konkrétan hiányozni, de mégis eléggé szeretem, nagyon ragaszkodok hozzá. Örülök, ha jön, de már nem gyötröm magam, hogy jaj így meg úgy hiányzik.

2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért vagyok 0%os mert nekem hiányzik akit szeretek,ti betegek vagytok...ha valaki hiányzik nem azt jelenti,hogy ülök a sarokba és bőgök,de akinek nem hiányzik a párja az nem is szereti...
2014. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

azért mert nem szeret.. ha szeretne nem ennyit lennétek együtt főleg sok év után.. ne akadj ki,szakíts,ennek mi értelme??


mi 9 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk stb de minden reggel szomorkodunk h nem látjuk egymást egész nap

2014. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ja és tök jól elvagyok,van is dolgom bőven.. szóval nem az van h a férjem nélkül lépni se tudok.. csak szeretünk együtt lenni
2014. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi is szeretünk együtt lenni, csak nem mindenáron, és mindkettőnknek szüksége van némi egyedül töltött időre is. A válaszod azért lett lepontozva, mert azt írtad rögtön, hogy akinek nem hiányzik, az nem is szereti, és aki szereti, az mindig szeretne vele lenni. Nem feltétlenül van igazad, sokfélék vagyunk, én meg is őrülnék, ha 24/7 egymás mellett kéne lennünk. Ettől még hiányzik, ha nincs velem, de egy hét teljesen együtt töltött, szabadságos hét után sokkal jobban hiányzik az az 1-1 nap, amikor egyedül vagyok. És ezzel párom is így van.
2014. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem írtam,hogy mindig vele kell lenni ha szereted,és én arról beszéltem,hogy ha egyátalán nem hiányzik a másik akkor ott már nem sok szeretet van a kérdező helyzetéből indultam ki nem abból,hogy mondjuk jól esik ha nem vagytok 24 órában egymás nyakán
2014. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!