Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én gondolom rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, hogy akit szeretünk az hiányzik, ha távol van?

Figyelt kérdés
Párommal nem élünk együtt, de sokszor töltünk több napot is egymás társaságában (nála alszom vagy ő nálunk), de néha előfordul az is, hogy egy hétig nem találkozunk. Na mármost nekem Ő általában hiányzik, viszont Ő közölte, hogy Ő nem az a hiányzós típus, csak eddig nem merte mondani, mert nem akart megbántani. Azt mondta, hogy mostanság nem hiányoztam, maximum régebben tört rá ilyesmi, de nem sűrűn. Nem friss a kapcsolat, évek óta együtt vagyunk, de eddig ezt nem tudtam, mert ha mondtam, hogy jaj,de hiányzol akkor rávágta, hogy te is, de közben meg lehet nem is volt igaz....Szerintem ha két ember egy pár és szeretik egymást olyan nincs, hogy ne hiányozzon a másik vagy tévednék? Nem vagyunk házasok, nem élünk együtt, szóval nem értem mi okból lehet ez. Nyilván nem arra gondolok, hogy egész nap mondogatni kellene vagy vergődni, mint néha egyesek a közösségi oldalakon, mert az szánalmas, de azért nagyon rosszul esik, hogy nem hiányzom a páromnak, aki elvileg szeret.

2014. máj. 27. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül

Nekem sem hiányoznak a szüleim, csak úgy 1 hőnap után, pedig nagyon szeretem őket


Párkapcsolatban egyébként azért furcsa, az egy más helyzet..

Viszont az, ogy amikor egy csomó mindent csinál, akkor nem hinyzol neki, az nem jelenti azt, hogy nem lenne szívesen veled, vagy nem jztsz eszébe, vagy hoy nem szeret, csak azt hogy el tudja terelni a figyelmét, más dolgokkal foglalkozik, így nincs ideje hiányolni..

2014. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, van aki egy idő után megszokja. Várja, örül a másiknak de nem érzi kifejezett hiányát. Én is ilyen vagyok, a férjem kamionos, várom hétvégente, örülök ha jön, de megszoktam a helyzetet.
2014. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó, amikor elfoglalt vagyok én sem ezen kattogok, de hát nem mindig elfoglalt az ember...Amikor eszembe jut valamiről vagy este lefekvés előtt rám tör, hogy bárcsak itt lenne az szerintem normális egy kapcsolatban...Nála meg nincs ilyen ezek szerint....Mert ő nem olyan típus...Nem tudom ez mit jelent, de én még ilyet nem hallottam...Ezek után ne mondjam neki soha, hogy hiányzol, mert tudom, hogy úgy sem kölcsönös? Ez milyen dolog már? Még csak huszonéves vagyok és jól esne, ha hiányoznék annak, akivel együtt vagyok...
2014. máj. 27. 23:05
 4/16 anonim válasza:
Ha élőben látszik rajta, hogy tényleg szeret, mert lehet ugye azért látni, ha úgy van, akkor nincsen probléma szerintem. Lehet, hogy ő így működik, de az is lehet, hogy nem szeret eléggé, ezt csak te láthatod rajta, nem szeretném ezt elültetni a fejedben, fejtsd meg a gesztusait, testbeszédét stb. :)
2014. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Én is szeretem a testvéreimet, meg a gyerekeiket, de van, hogy 1-2 hétig nem is beszélünk. Ahogy szeretem páromat is, de van minden héten 1-2 nap és éjszaka, amikor nem vagyunk együtt, és teljesen jól vagyunk így. Sőt, igazság szerint hiányozna is az az egyedül töltött 1-2 este, éjszaka, ha nem lenne. Amikor párom egy hétig nem volt velem, (édesanyja miatt, messzebb lakik, néha segítségre szorul, én meg akkor nem kísértem el) nőérem kérdezte is, hogy nem féltem egyedül? Mondom miért féltem volna? A macskák mellettem aludtak, ahogy mindig, és nagyon jól éreztem magam egyedül az alatt a hét alatt (pontosabban az állatokkal), olyannyira, hogy még ki is vettem azt a hetet. Így volt időm rendesen takarítani, kipróbáltam pár új receptet, átpakoltam és rendszereztem a könyveimet, és nyugodtan tudtam foglalkozni az itthoni teendőimmel, és végre volt egy csomó időm, hogy sokat olvassak :)


Nagyon fontos, hogy tudjatok egyedül is lenni. Nem baj, ha hiányzik, néha rám is rám tör, de alapvetően szeretek egyedül is lenni, és hiányozna az egyedüllét, ha nem lenne olyanom.

2014. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen semmi probléma, csupán a párod mást ért az alatt, hogy "hiányzik valaki". Egy kapcsolatban sajnos a legtöbb vitát ilyen félreértések szülik, és a legrosszabb benne, hogy tulajdonképpen a nagy semmin vitatkoznak a felek ilyenkor, mégis ezek mérgezik legjobban a kapcsolatot.

Talán a párod hiányzás alatt pont azt érti, hogy az ember kattog azon, hogy nincs ott a másik, vagy lelki fájdalmat okoz vagy ilyesmi.

Biztos vagyok benne, hogy hiányzol neki, csak az ő szótárában ez másképp van.

Nincs miért aggódnod. Ha a te értelmezésed szerint nem hiányoznál neki, akkor már rég nem beszélgetne veled ilyesmikről. :)

Ne hagyd, hogy felesleges félreértések öljék meg lassan a köztetek lévő érzéseket.

2014. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vagy túlontúl magának való,

vagy esze ágában sincs veled elköteleződni, és direkt távolságtartó, hogy nehogy egy szorosabb együttélést véglegesíteni akarj mondjuk házassággal...


Szóval ha te vele szeretnél élni ha nem is rögtön, de később, akkor jobb ha tisztázod, hogy ő is akarja-e, mert ha nem, akkor te mindig szenvedni fogsz...

2014. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lassan egy hete nem láttam a páromat, és még vagy 2 hétig nem is fogom (elutazott), de eddig én sem érzem különösebben azt, hogy hiányozna. Mondjuk, van is elég dolgom, lehet az is közrejátszik. Egyébként, nem biztos, hogy az az egészséges, ha az ember úgymond sűrűn hiányolja a párját, és emiatt akár rosszul is érzi magát. Szerintem jó az, ha valaki egyedül is képes jól érezni magát, de örül a párjának, amikor együtt vannak. :)
2014. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kissé lehangolhat a 7-es válaszom.

Hát azért írtam, mert huszonévesen én is sok évig voltam így valakivel. Ha nem szakítottam volna vele 6-7 év után, még ma is így küszködhetnék vele. Egyszerűen borzongott az elköteleződéstől. Neki jó volt az, hogy én lakom a szüleimmel, ő az anyja kis házában, és hol itt, hol ott, de az idő felében mégis mindketten egyedül otthon...

Én meg mindig is úgy éreztem, hogy szeretnék együtt lakni azzal, akit szeretek. Úgy értem akit páromnak tekintek. Én teljesen magányosak éreztem úgy magam...Az nekem nem élet.

Mai napig könyörögné vissza magát, de ma se egy holtomiglan együttélés formájában... Pedig amúgy nem vagyok rámászós és folyton a másik nyakán lógós.


Egyszerűen mások az igényeink. És jobb mielőbb tisztázni. Én sokáig húztam, előbb is szakíthattam volna. Így legalább olyan szinten tanultam az ügyből, hogy azóta nem vagyok kétes szitukban maradni, jól fel tudom mérni a lehetőségeket....


Neked is érezned kell, hogy mi hiányzik, és ezen lehet-e változtatni. Meg kell beszélned a pároddal, és ha nem megy nem szabad arról álmodni, hogy megváltozik. Nem fog...

2014. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nos azért ez nem igaz,én pl nem hiányolom anyukámat,mert így is szinte mindennap felhív,és elég kiakasztó,de ha a párom csak egy órára megy el itthonról nagyon hiányzik,vagy pl apukám vele heti 1-2szer beszélek és ritkábban találkozom Ő is nagyon hiányzik.Akit az ember igazán szeret azt hiányolja is,mindegy,hogy mennyi idős a kapcsolat.Kedves kérdező ez az egész nem úgy hangzik,mint egy igazi kapcsolat gondold át ezt.
2014. máj. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!