Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig az en felelosegem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig az en felelosegem?

Figyelt kérdés

A ferjemnek rosszulet miatt lett balesete, nagyon agodtam erte de felepult szerencsere. Vigyazznia kell magara.

En terhes voltam, es szules utan masfel evig otthon voltam es a kicsi melett vele is "foglalkoztam". Vissza mentem dolgozni mar nem volt annyi idom, o meg torodik magaval ugy ahogy kellene (azt mondja megszokta, hogy en torodok vele).

Rosszul lett orvoshoz kellett mennunk, az aszisztens "lecseszett" hogy miert nem vigyazzok a ferjemre (szo szerint ezt mondta) mert a ferfiakra vigyazzni kell.

Ez az en feleloseggem?


2014. máj. 21. 21:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem tudok helyesen irni, barmennyit is gyakolom. Diszlekszias vagyok nagyon keson tanultam meg helyesen beszelni is sajnos.
2014. máj. 21. 21:37
 12/20 A kérdező kommentje:
Kerlek a kerdesre valaszoljatok koszonom
2014. máj. 21. 21:38
 13/20 anonim ***** válasza:
Ezért jó férfinak lenni. Egy nőnek ilyenkor azt mondják, felnőtt vagy, gondoskodj magadról.
2014. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántásból írtam, elnézést. Vagyis ne vedd magadra, bárkitől vicces lenne egy felelős segg.

Nem a te hibád, miért lenne? Felnőtt ember. Gondoskodtál róla, amit lehet megtették. Nem adhatod a kaját kiskanállal a szájába.

2014. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Embörök, itt most nem az a kérdés, hogy ki milyen helyesírással ír. Azt a Fiatal Nyelvészek Konferenciáján kell megvitatni.
2014. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nektek meg csak ennyi orom jutott mara... nincs jobb dolgotok mint az en helyesirasommal foglalkozni, szanalmasak vagy nevetsegesek vagytok?
2014. máj. 21. 22:02
 17/20 anonim ***** válasza:
Noha érthető a problémád és a felindulásod annak okán, de a válasz mégis az, hogy igen, a te felelősséged is. Felelős vagy azért, amit megszelidítettél...ez behelyettesíthető azzal, hogy akivel szövetséget kötöttél erre az életre. S ez nem csak odáig terjed, amikor a másik amúgy szintén jól és felelőségteljesen gondolkodik és viselkedik akár veled, akár saját magával kapcsolaytban. Ha már ennél a szép, leíró jellegű szónál tartunk hogy felelős...ő a saját hozzáállásáért, tetteiért felel, illetve fog feleni, te pedig a tiédért. De ha ő hülyén viselkedik, az téged nem mentesít a saját felelősséged alól. Amúgy próbáld meg misszióként felfogni a dolgot, ha muszály. Tudod szerintem valahogy úgy működnek az ilyen életközösségekben -mint a házasság- a dolgok, hogy egy "gyengébb" ember mellé optimális esetben egy bizonyos értelemben erősebb adatik(!), aki ha nem volna, s nem olyan volna, aymilyen, vagyis tkp nem volna erősebb és terhelhetőbb, akkor a másik elveszne. S van hogy másban meg ez fordítva van. Semmi sem véletlenül történik. S így a házasság intézménye sem a véletlen műve. Ahol egyébként esküt is teszel bizonyos dolgok kapcsán.
2014. máj. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

nem a gyereked

ha fáradt elmenni tornázni meg diétázni, ő baja

mond meg neki, hogy elég szomorú hogy nem akarja látni a gyereket ballagni - hátha észbekao

2014. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valahol a te felelősséged is. Sajnos a férfiak olyanok, mint a gyerekek...kivétel nélkül. Van amelyik jobban...van, amelyik kevésbé...de valahol mind az. Ezért ne hibáztasd most magad...felesleges.. De jobban nézz a körmére, mert amint látod.."muszáj"....
2014. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
A kérdezőn is elég teher van most, a férj is tartozna annyival, hogy felelős apaként viselkedjen, ne második gyerekként, akivel még pluszban meg kell küzdeni.
2014. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!