Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik hűségesek 5-10-20 évig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hűségesek 5-10-20 évig a házastársukhoz, mi a titok? Hogyan csináljátok? Sose vágytok másra? Vagy ha vágytok is elfolytjátok magatokban az érzést?

Figyelt kérdés

#házasság #hűség #Vágy az új után
ma 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
8 éve hűséges vagyok. Egyszerűen a párom nekem a legjóképűbb, és nekem senki nem olyan mint ő, így aztán nem nehéz hűségesnek lennem. Én alapból nem vagyok az a típus hogy rámmosolyog és belezúgok.
ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

9 éve együtt.

Boldog vagyok a párommal, semmi szükségem másra, nekem ennyi a titok. :D

ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Majd elmúlik
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Lassan 11 éve együtt. Nem kihívás a hűség, mert elköteleztem magam a párom mellett és boldog vagyok vele. Elégedett vagyok a kapcsolatunkkal, az életünkkel, őt pedig alapból szerelemmel szeretem, vonzódok hozzá. Ha látok is nála jobb képűt, akkor sem ér fel hozzá, mert hát na, a szerelem elvakít :D Munkahelyen vannak körülöttem mások is, de egyrészt tartom a két lépés távolságot, mert hát na, munkahely, másrészt meg ha netalán valaki fel is keltené az érdeklődésem, akkor simán csak lezárom magamban a dolgot még azelőtt, hogy ez tovább fajulna. Szóval megállok azon a szinten, hogy hm, ő jó néz ki, szimpatikus is, de ennyi. Nem kezdek el vele beszélgetni többet, nem keresem a társaságát, érted. Nem elfojtás ez, de nem is hozom magam olyan lehetetlen helyzetbe, hogy őrlődnöm kelljen a fogadott hűségem és a szívem(puncim?) hívó szava között. Ja, mondjuk az is segít, hogy 11 év és 2 gyerek után is még bőven van tűz és szenvedély a kapcsolatunkban, jók vagyunk együtt, igazi lelki társak, szóval nem is igazán van olyan űr, amit bárki kívülállónak kéne betöltenie.
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
ma 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:

13 éve együtt

Természetesen volt több alkalom is mikor megjelent a vágy másra, konkrét személyre vagy csak úgy általánosságban. Ez egy gyötrődés, nyilvánvalóan, de a hűség nem adottság vagy akármi, hanem döntés kérdése. Lényegében pont olyan mint amikor meglátod a boltban az akármilyen édességet és tudod hogy kvára nem kéne megvenni mert drága, és egészségtelen, mégis vágysz rá. Döntesz. Fájhat a döntés, de döntesz.


Ne legyenek illúzióink, ha életünk első 15 évben egy tucatszor képesek vagyunk szerelembe esni különböző emberekkel, akkor a maradék 60-ban indokolatlan lenne, ha csak egyetlen egyszer történne meg ez. Ez teljesen természetes dolog, kár kárhoztatni érte bárkit is. A lényeg az, hogy adott helyzetben hogy döntesz.

ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!