Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a titka?

Figyelt kérdés

Van valami titok amit soha nem mondanátok el a pártoknak?


És mi az?



2020. aug. 29. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogyha valaki egy olyan személynek aki a legfontosabb kellene, hogy legyen számára a világon nem mondja el akkor majd neked elfogja?


Perszer lehet mondani, hogy itt úgy sem ismer senki és nem társul arc meg név az illető mellé, de aki ilyen dolgokat hordoz magával az általában olyan amit egyáltalán nem akar leírni vadidegnek számára sem.


Nálam például vannak olyan dolgok ami nem titok csak félnék elmondani.

2020. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a lényege hogy ki írod magadból és egy kicsit könnyebb lesz, de ha nem titok csak félsz akkor nem kell..
2020. aug. 30. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Engem egy idős bácsi kisebb koromban többször is popsiba rakott, pedig heteroszexuális vagyok. Ezt nem mondanám el.
2020. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű..
2020. aug. 30. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 engem csak fogdosott. Na azt anyámnak pl. biztos nem mondanám el, mert az ő ismerőse volt, és szörnyű bűntudata lenne.
2020. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkorom óta napi gyakorisággal kitúrom és megeszem a fikámat, azt a száraz részt a kis medúzkával a végén. Ezt nem mondanám el és nem is mondtam el soha.
2020. aug. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

És hány éves vagy?

2020. aug. 30. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
50/F.
2020. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.


Lehet furcsa lesz, de én a valódi testsúlyomat nem mondtam el. Soha. Iszonyatosan szégyellem a dolgot, gyerekkorom óta küzdök vele.

Ő, mikor összejöttünk megkérdezte kíváncsiságból, és egyből mondta hogy olyan 95-100 nak néz. Mondtam igen. Ráhagytam. De akkor valójában 125 voltam.

Aztán rengeteget híztam is, majd másfél éve életmódot váltottam, 170 kilóról ( akkoriban nem kérdeztem mennyinek látszom, ő meg nem mondott semmit), most vagyok 112 éppen. Most is ilyen 100 körül tippel. De sose gondolt többnek magánál, nála 126 volt a maximum.

Nem tudom, szerintem egyáltalán nincs szemmértéke ehhez. Az eddigi fogyást is csak úgy vette észre hogy képeken mutattam mekkora voltam.

Meg mutattam neki egy pasit aki 172 kilóról 90 körülire fogyott, és meg volt róla győződve, hogy nem ugyanaz az ember van az előtte- utána képeken. Pedig igen. Ugyanezt csináltam egy 53 kilót fogyott lánnyal is, és ugyanaz volt a reakciója.

Ha én a végére érek -110 kilós lesz a fogyásom összesen. Nagyon kíváncsi leszek mit mond majd, mert akkor el fogom neki mondani.

Hát ez az én titkom.

2020. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok sikert hogy el érd a célod.
2020. aug. 31. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!