Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha átalakulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha átalakulok 10/10-es nővé azzal kompenzálhatom azt ami lelkiekben nincs meg? Kinek/kiknek kellenék így?

Figyelt kérdés

Nehéz meló olyannak lenni, amilyet a társadalom megkövetel. Nem kívánok többé az emberektől és ítéleteiktől függeni, ráébredtem mekkora nulla vagyok. Mekkora nagy nulla az, amit mások felé közvetítek. Egyrészt azért, mert szociálisan katasztrófa vagyok. Megszeretném védeni magamat az emberek véleményeitől a félreértettségtől, a meg nem értettségtől.



Itt és most, feladom.

Így hát úgy döntöttem olyan leszek, mint bármelyik lány, bármelyik plázából. Átalakulok, külsőleg és a többi, hogy legyen bennem valami pozitív. A külsőm.


A külsőm kihasználatlan, 170cm/50kg, modell alkat, modell alak, nagy mellek, formás fenék, különleges arc. Ez a valóság, nem szépítek. Megfelelő öltözködéssel és frizurával, sminkkel tökéletes lehetnék. E mellé felveszem az egyszerű, rendes lány szerepét.


Mindössze csak arra vágyom, hogy figyeljenek rám.

Csak arra vágyom, hogy szeressenek.


2016. jan. 31. 01:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges lenne a külsődben keresni a hibát. Lehet, hogy a személyiségeden kellene változtatnod ahhoz, hogy több figyelmet kapj.
2016. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, mit követel meg a társadalom? Szépen be van ültetve a hintába a társadalom, teljesen torz "értékeket" képvisel. Ez is része annak, hogy mosva legyen az agyad. Hogy véletlenül se szeresd magad, és pont emiatt másokat se tudj elfogadni. F aszt vagy nulla, csak elhitted ezt, mert másokhoz hasonlítod magad, olyanokhoz, akiknek teljesen ki van fordulva az értékrendjük, csak néhány kiírással, fotóval, utazással, ékszerrel, akármivel elhitetik a világgal, hogy makulátlan az életük. De ugyanolyan szar, ha nem szarabb, mint ahogy te érzed magad. Pedig nem kéne így érezned. :)


Olyan akarsz lenni, mint bármelyik lány? Akkor mi fog téged kiemelni a sablonemberek közül? A tömegből. Nem értem. Legyen már eszed! Pont így vagy egyéniség. Beteg az énképed. Ezen dolgozz önismereten, nincs neked szükséged semmilyen fizikai változásra!

2016. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 opened paradise ***** válasza:
Miért érzed magad rossznak belsőre?
2016. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

ez ilyen privát vadász kérdés?

vagy csak sima tini hiszti?

2016. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

A probléma amúgy nem is a belső, hanem az ősztönök. Az ösztönök teszik tönkre a kapcsolatokat:

- cselekvésre sarkallnak amikor nem kéne

- lapításra ösztökélnek, amikor cselekedni kéne


A fenti 2 ponttal bármilyen párkapcsolati krízist, vagy problémát lehet példálozni amiből később szakítás lesz.

2016. jan. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ahm... hogy ha tökéletes az alakod és szép vagy, akkor mi a nagy átalakulás? Hogy szoknyát húzol és kensz egy kis rúzst? Konkrétan annyi lesz, hogy leveszed a szemüveget és kibontod a copfod?


Ha ilyen jól nézel ki, nem értem, hogy mi bajod.

2016. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Először is az, hogy kinek mi a 10/10-es nő, az teljesen relatív dolog. Valakinek egy nagymellű plázacica, ahogy írtad, másnak pedig egy szerető lelki társ. Viszont akik a nagymellű plázacicákra pályáznak, azok értelmi szintje nem áll távol a pláza cicák értelmi szintjétől.


Miért akarnál olyan lenni, mint amit a társadalom megkövetel? Egyáltalán mit követel meg a társadalom? Mert szerintem semmit. A megfelelési kényszer az emberben jön létre, viszont az igaz, hogy szociális nyomásra. De ez nem azt jelenti, hogy nem léphetsz túl rajta. Harcolhatsz vele, vagy egyszerűen el is sétálhatsz mellette. Régen én is ugyanilyen erős megfelelési kényszerben szenvedtem, mint te. Öngyilkos is akartam lenni, mert tudtam, hogy soha nem leszek olyan, mint amilyennek a többi emberek mutatják magukat. Mert valójában ők se olyanok ám, csak egy álarcot húznak. Minden ember álarcot visel.


Nem katasztrófa, csak más vagy, mint a többi ember. Az meg szerintem teljesen érthető, hogy egy ilyen társadalomban, ahol lelkileg ennyire felszínesek az emberek, nem vagy túlságosan aktív szociálisan.


Ne add fel. Ne harcolj, és megnyerted a csatát. Csak ne törődj mások véleményével, legyél önmagad.


A tested által senki se fogja szeretni a lelked.


Remélem rendbe jössz!

2016. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kerdezo, neked most tulajdonkeppen mi is a bajod? Hogy nem vesznek eszre a ferfiak? Ha tenyleg ilyen jo adottsagokkal rendelkezel, akkor ezt elkepzelhetetlennek tartom. Masreszt meg abban se legyel azert biztos hogyha kihivobban oltozkodnel, akkor azt talalnad meg akit keresel...
2016. jan. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szép dolog az egyediség,viszont ha nem bírod a kritikát,akkor nem neked való.
2016. jan. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Átalakulás alatt azt értem, hogy olyan leszek mint azok a nők akikre általában azt mondják, hogy "fullos". Rajzolt szemöldök, szoli, derékig érő haj. És igen, belőlük is vannak nagyon szépek. Ez elég lesz, senki sem fog tőlem olyan értékeket várni amit előadni még nehezebb mint a "rendes, egyszerű" lányt.
2016. jan. 31. 03:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!