Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha átalakulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha átalakulok 10/10-es nővé azzal kompenzálhatom azt ami lelkiekben nincs meg? Kinek/kiknek kellenék így?

Figyelt kérdés

Nehéz meló olyannak lenni, amilyet a társadalom megkövetel. Nem kívánok többé az emberektől és ítéleteiktől függeni, ráébredtem mekkora nulla vagyok. Mekkora nagy nulla az, amit mások felé közvetítek. Egyrészt azért, mert szociálisan katasztrófa vagyok. Megszeretném védeni magamat az emberek véleményeitől a félreértettségtől, a meg nem értettségtől.



Itt és most, feladom.

Így hát úgy döntöttem olyan leszek, mint bármelyik lány, bármelyik plázából. Átalakulok, külsőleg és a többi, hogy legyen bennem valami pozitív. A külsőm.


A külsőm kihasználatlan, 170cm/50kg, modell alkat, modell alak, nagy mellek, formás fenék, különleges arc. Ez a valóság, nem szépítek. Megfelelő öltözködéssel és frizurával, sminkkel tökéletes lehetnék. E mellé felveszem az egyszerű, rendes lány szerepét.


Mindössze csak arra vágyom, hogy figyeljenek rám.

Csak arra vágyom, hogy szeressenek.


2016. jan. 31. 01:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik probléma az az hogy aluledukált vagy. Azok szokták mindig eljátszani a hattyú halálát ha valamilyen párkapcsolati sikertelenség éri őket, mert egyszerűen nincs más amiben sikereket tudnának felmutatni, vagy ki tudnának teljesedni.
2016. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ettől várod,hogy szeressenek?Ezért a tettedért nem olyan szeretetet fogsz kapni amire vágysz és legfőképp nem azoktól a férfiaktól akikre vágysz.

Napi 24 órában szerepet játszani az nem élet,meg fogod utálni magad.

Inkább próbáld meg a jelenlegi külsődhöz igazítani a belsőd,egyáltalán nem tűnsz rossz embernek,szerintem semmi komoly baj nincs veled,csak pár apróságon kellene változtatnod.De amit most tervezel az ROSSZ ötlet.

2016. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Te magad is írtad hogy belső problémáid vannak.


Akkor beszélgessél szépen el néhányszor egy pszichológussal-ha nem jön be még simán rommá piríthatod magad utána a szoliban :)

2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Mindössze csak arra vágyom, hogy figyeljenek rám." - Ez simán elérhető, ha megléped, de vajon tényleg megéri, ha csak a külsőd miatt figyelnek rád? Tényleg ezt a fajta figyelmet szeretnél?


"Csak arra vágyom, hogy szeressenek." - Az nem fog így menni, a belsőd kell hozzá rendbe tenni, nem a külsőd tuningolni.

2016. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!