Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eldöntöttem, hogy teljesen...

Eldöntöttem, hogy teljesen átalakulok. Valaki van még így vele?

Figyelt kérdés

Ugyan nem mondhatom magam teljesen sikertelennek a nőknél, volt már pár barátnőm...de nem is vagyok a kedvencük.

Arra jutottam, elsősorbanm magam miatt is és amiatt is, h felfigyeljenek rám megint a nők, megváltozom küllemre is, belső világra is. Tudom, nem abba kell menekülni, de elkezdtem edzeni és zsírt égetni (pár kg plustz van rajtam) egyelőre még csak könnyedén.

Rájöttem, hogy ha nem változok meg fizikailag, de leginkább lelkileg, akkor egyedül fogok megöregedni. A dolgok inkább negatív oldalát láttam meg eddig, ritkán tudtam örülni az életnek. Mondjuk nem nagyon volt minek. Szerinted jó döntés-e? van itt valaki, aki még így van?


2014. ápr. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
aztadurva... mintha magamat olvasnám :D én 17.én döntöttem így ebben a hónapban , és már jobb csak nekem még eddig mindig csak majdnembarátnőim voltak, szval te szerencsésebb vagy nálam :) 20/f
2014. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, én holnaptól egy teknősbéka leszek
2014. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt tavaly júniusban döntöttem el, és megérte, nagyon megérte:D
2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!