Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Eldöntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Eldöntöttem hogy más kell!

Figyelt kérdés
Hónapokig vágyakoztam egy ismerősöm után hogy hátha összejövünk. Most úgy döntöttem hogy elég volt, és esélyt adok másnak is, olyannak aki viszont szeret. Így végül is jobb mert minden könnyedebb lett nem görcsölök semmin. Akkor viszont miért látom magam csókolózni vele (és még mást is khm... ) amikor "elfelejtkezek" magamról?????
2012. ápr. 27. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem vonzódsz a jelenlegihez hiába akarod...Azonban simán kialakulhat szerelem később:))) észre sem fogod majd venni :)
2012. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ido mindent megold..de nem lennek a parod helyebe...jobb ha elmondasz neki mindent...
2012. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lila nyuszi ***** válasza:
Kevés eldönteni...
2012. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!