Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok. Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok. Nem volt még párkapsolatom, semiféle tapasztalatom nincs etéren. Eldöntöttem, hogy szeretnék végre egyet. Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
Most költözök el otthonról, új hely új emberek.Eddig nem kerestem, de mostmár nagyon szeretnék egy normális kapcsolatott! Szerintetek van esélyem megtalálni az "igazit".
2010. aug. 22. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esélyed mindig van. Amúgy megkérdezhetem, hogy hova költözöl?
2010. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne...én is most készülök egyetemre,és máris érzem az újdonság ,,ajándékait":D
2010. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dobj egy privit:)
2010. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Debrecen :D
2010. aug. 22. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen annyi figura lesz, hogy nem győzöl nézelődni. Ha ott nem találsz, akkor elég válogatós vagy.
2010. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Persze, így rengeteg új esélyed van. Szerintem igyekezz valami újat kihozni magadból, olyat, akit mindig is meg akartál valósítani. Legyél kedves mindenkivel, és meglátod, hogy hamar jönnek a pozitív visszajelzések is :D
2010. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esélyed új kapcsolatra!

Csak ne akard mindenáron, és akárkivel!

Mindig legyél önmagad, és úgyis jön egy fickó, aki téged akar! :D

Azért még ne akard az igazit, mert azt csak úgy tudod kiválasztani, -kis szerencsével persze,- ha már van tapasztalatod a nem "igazi" pasikkal megélt kapcsolataidból!

Sok sikert!

2010. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :D
2010. aug. 22. 00:13
 9/14 anonim ***** válasza:

én is debrecenbe megyek egyetemre :O

19/F

2010. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

meg énis:)

19/F

2010. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!