Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok lányt kihasználtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok lányt kihasználtam régen! Eldöntöttem, megváltozok, de?

Figyelt kérdés
egyszerűen, ha tisztességes akarok lenni a lányokkal, ha nem verem át őket kegyetlenül, akkor nem jön össze semmi. régebben mindenfélét hazudtam nekik, görcsölés nélkül, és hamar ledobták a ruháikat... volt, hogy egy nap 3 lánnyal találkoztam, egyikkel szex, másikkal csak csók, harmadikkal szimpla randi, és nagyon jó volt, mindent hazudtam nekik, ők meg benyalták ezerrel. de aztán rájöttem, mekkora féreg is vagyok velük. és lám-lám, most, hogy normális akarnék lenni a lányokkal, igazán szeretni, nem csak kihasználni, semmi sem jön össze.
2010. nov. 17. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2010. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hát miért van ez így, kb ennyi.
2010. nov. 17. 12:52
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát barátnőt úgysem találtál volna a hazudozással, mert max 2 hét alatt kiderült volna, és úgy otthagynak, mint a franc. Ha azt akarsz, akkor össze-vissza hazudozni nem szabad. Persze rendes barátnőt találni nem olyan könnyű, ennyi lehet az oka annak, hogy még nem jött össze. Kitartás kell hozzá
2010. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
olyan 1-2 hónapos volt ilyen hazudozással a max. idő, barátnő szempontjából. elég jól hazudok, nem tehetek róla.
2010. nov. 17. 12:58
 5/21 anonim ***** válasza:

A lányok a parasztokat szeretik. Mert tudat alatt mindegyik arra vágyik, hogy jól megtunkolják őket, és utána békénhagyják. Ezért van az is, hogy ha elmennek nyaralni a lányok egy idegen országba, ahol senki nem ismeri őket, senkit nem látnak soha többet, sőt még meg sem értik a fiúk, amit beszélnek, akkor rögtön töcskölnek fűvel fával.


Tehát megfektetni egy csajt könnyű. Ha párkapcsolatot akarsz, meg szeretni, az már nehéz. 100 csajból 100 belemegy a szexbe, de párkapcsolatba már csak 1.

2010. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mekkora köcsög vagy te... van 1 véleményem rólad! Bár tudom hogy magasról leszarod meg minden.. de.. ááh nem értelek. Miért nem jobb az neked hogy van egy csaj akit szívből szeretsz, nem hazudsz neki, szexelhettek annyit amennyit akartok, minthogy hazudozol mindenkinek meg stb?
2010. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
áh, de itt a gond... most már ezt akarom, de így meg nem jön össze, érted? pont ez a problémám.
2010. nov. 17. 13:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért nem jön össze, mert nem érdemled meg!
2010. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

semmi, megérdemled.

Más a fél karját odaadná egy normális kapcsolatért, amibe szivét lelkét odatenné. Te meg sorba törted össze lányok sziveit.

Remélem sosem találod meg az igazit.

25F

2010. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék, azelőtt egy csajom sem volt. és meguntam. ezért jött a hazudozást. láttam, harapnak rá a csajok, így megtettem.
2010. nov. 17. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!