Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok lányt kihasználtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok lányt kihasználtam régen! Eldöntöttem, megváltozok, de?

Figyelt kérdés
egyszerűen, ha tisztességes akarok lenni a lányokkal, ha nem verem át őket kegyetlenül, akkor nem jön össze semmi. régebben mindenfélét hazudtam nekik, görcsölés nélkül, és hamar ledobták a ruháikat... volt, hogy egy nap 3 lánnyal találkoztam, egyikkel szex, másikkal csak csók, harmadikkal szimpla randi, és nagyon jó volt, mindent hazudtam nekik, ők meg benyalták ezerrel. de aztán rájöttem, mekkora féreg is vagyok velük. és lám-lám, most, hogy normális akarnék lenni a lányokkal, igazán szeretni, nem csak kihasználni, semmi sem jön össze.
2010. nov. 17. 12:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az a helyzet kérdwző, hogy ewz is összejöhet de ehhez idő kell méghozzá SOK SOK IDŐ!!!

Nem csak 2-3 nap és piff-puff és jártok...

Mert tudnod kell, ami könnyen jön az könnyen megy...ezért nem vtol tartós barátnőd...

Ahhoz, hogy keress rendes barátnőt ahhopz TE kell megváltozz és az életszemléleted életmódod, gondolkodásod is meg kell h változzon...

És csak utána kaphatsz rendes barátnőt amikor készen állsz hozzá....

Mert evvel a felálással amilyne vagy sose fogsz kapni rendes barátnőt még ha akarod akkro se...

2010. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de már megváltoztam, nagyon is. a legrosszabb, hogy így, amilyen most vagyok, egy határozott, az igazságért és a tetteiért kiálló, felelősséget vállaló, áldozatkész (a szeretett lányért) ember, több bántást, keresztbetételt, és alázást, hátam mögötti ócsárlást kapok, mint mikor egy suttyó voltam...
2010. nov. 17. 13:14
 13/21 anonim ***** válasza:
és miket hazudtál nekik, hogy igy összejött? Megjegyzem, az olyan lány, akinek ha mondanak valamit és rögtön odaadja magát a pasinak, olyan nekem nem kéne soha... nem plázacicusok voltak?
2010. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem... mindenféle. legtöbb ilyen kis aranyos-mosolygós, félénk.
2010. nov. 17. 13:16
 15/21 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, velem pont így van. És szerintem azért, emrt a nők szeretik, ha kihasználják őket.
2010. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
DE miket hazudtál nekik????!!!
2010. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
te sztem még nem kefeltél egy jóizüt sem.a koszfészkek kapnak a kamura,egy okosnak meg nem tudsz hazudni.visszakapod az életben azt h görény voltál,és az a poén,h kb a 10x -ét.szóval nem kell remegni majd egyszer talán.......
2010. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Talán ismerlek?:) Van egy ugyanilyen srác ismerősöm, aki ugyanezt csinálta talán még ma is mint te. Engem nem sikerült behálóznia, nem azért mert nem jött be, szeretem nagyon ma is, de tudtam, hogy csak arra kellenék neki. Így inkább hagytam a fenébe. Nem is tudom mit tehetnél. Én sem bízok az előbb említett srácban mai napig, pedig állítása szerint megváltozott és már komoly kapcsolatot szeretne. De akiben egyszer csalódnunk annak később már nem igazán hiszünk. Talán próbálkozz olyan lányoknál, akik még nem hallották híredet.
2010. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
hány éves a srác?
2010. nov. 17. 13:53
 20/21 anonim ***** válasza:
18-at töltötte nyáron.
2010. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!