Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap sajnos vagy nem sajnos...

Tegnap sajnos vagy nem sajnos de kb 2500kalorianak megfelelo csokit, nasit ettem meg. Szinte kizarolag ebbol allt a kajam. Kompenzalhatom sporttal?

Figyelt kérdés

Igyekszem amugy egeszsegesen taplalkozni, de az utobbi 2hetbe kb 3-4napom ilyen egeszsegtelen volt...sajnos besokaltam a tul sok kaloriaszamolgatas miatt...

Viszont mellette ugyanugy sportolok. Futok, tornazok stb


Tegnap volt kb masfel oras ropiedzesem, meg csinaltam egy zona intervallum edzest.

Valamennyire sikerul kompenzalnom, hogy ilyen eeszsegtelen voltam ma?


2013. nov. 6. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

az kb 5 tábla milka csoki:)

azért ennyit én sem eszem, pedig sokat sportolok, de egészségedre, nekem csak napi 3 tábla csoki van meg, de volt olyan, h vettem egy vödör nápolyit, vagy csokiparányt, az egy kiló ami benne van, és délelőtt megettem, vagy egész nap a kaja mellett.

de utána kicsattantam az energiától:)

2013. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem feltetlenul csak csokibol :)

Feher kenyer, pogacsa stb

Deee ahogy ujragondolom meg volt az 3500kcal is minimum


Nemtudom, csak azert eszek ennyit mert mar kivagyok a sok kaloriaszanlalastol...

Kajalasba menekulok

Es persze nem erzem magam tole jobban :D

2013. nov. 6. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell ilyen megrögzötten a kalóriákat számlálgatni. Az, hogy tudjuk, mennyit viszünk be a makrotápanyagokból, sokkal fontosabb.


Egy napi félreevés pedig nem befolyásol kb. semmit. Többhetente egy ilyen nap belefér, de azért ne váljon rendszeressé. A tested, a fizikumod, az egészséged sok-sok nap eredménye. Ha minden napot egészségesen töltesz, és csak néha csúszik be egy ilyen, mint amit fent írtál, akkor nem lesz semmi baj.

2013. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!